Omega x Swatch Speedmaster vede k šíleným nákupům po celém světě

vzorník Obchody po celém světě, od Londýna přes Ženevu přes Hong Kong až po Miami, byly v sobotu plné jména Měsíční hodinky Omega x Swatch Speedmaster Vydáno v obchodech.

Sada Omega x Swatch Speedmaster se skládá z 11 kusů, které odkazují na různé planety a nebeská tělesa v naší sluneční soustavě včetně Měsíce, Země, Slunce, Marsu, Jupiteru, Saturnu, Pluta, Venuše, Uranu, Neptunu a Merkuru. Křemenný chronograf MoonSwatch označuje mechanické Měsíční hodinky Omega Speedmaster Inspirovaný NASA‚s Apollo 11 Přistání na Měsíci v roce 1969.

Skupina poprvé letěla Swatch Group Omega Značka se spojila se svým protějškem Swatch a za 260 dolarů si mohou kupující zakoupit kompletní sadu 11 hodinek za mnohem méně než původní Omega Speedmaster Moonwatch.

Zatímco Swatch dal jasně najevo, že MoonSwatch není limitovaná edice, tisíce lidí se hrnuly do nejbližšího obchodu Swatch Store se zatčeními. zmíněno v Ženevě a uzavření obchodu v centru Londýna kvůli chaosu, který se venku odehrává. Podle video rozhovoru s Hodinkikupující prozradil, že cestoval z Las Vegas do Los Angeles a na zajištění hodinek čekal venku více než 22 hodin.

Pro ty, kteří to nestihli, by měly do vybraných obchodů dorazit zásoby v následujících týdnech.

READ  Lepší než JPEG? Výzkumník zjišťuje, že stabilní difúze může komprimovat obrazy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *