Olympijský festival v Brně již potřetí – Brněnský deník

Olympijský festival v Brně se bude opět konat během zimních her 2022 v Pekingu v únoru. Kredit: Olympijský festival.

ČESKÁ REPUBLIKA 29. LISTOPADU (BD) – S blížícími se zimními hrami v Pekingu 2022 začaly přípravy na Olympijský festival v Brně, který bude oslavou olympijských událostí zařazených do nadcházejících zimních her, kde minulý festival oslavil konání olympiády. V Tokiu začátkem tohoto roku.

Festival se tentokrát uskuteční v Nové Zbrojovce v Brně-idenicích, a to od 4. do 22. února 2022 ve stejném období jako samotné zimní olympijské hry. Akce nabídne několik atrakcí, včetně kluziště, snowparku, snowboardingu a běžeckého lyžování, které budou přístupné všem návštěvníkům festivalu.

Organizátoři festivalu doufají, že osloví teenagery, aby vyzkoušeli nové sporty, protože předchozí festivaly navštěvovali především rodiče a jejich děti, kteří tvořili 80 % návštěvníků. K tomu organizátoři ve spolupráci s jihomoravskými základními a středními školami vytvořili program, který dětem poskytne možnost vyzkoušet si zdarma až pět různých zimních sportů pod odborným dohledem.

„Uvědomujeme si, že nyní je těžké odhadnout, jak bude epidemiologická situace v České republice vypadat na začátku února, a proto spolupracujeme s Krajskou hygienickou stanicí na jižní Moravě,“ řekl Libor Varánek, místopředseda hl. Česká republika. olympijský výbor. „A stejně jako v létě, kdy máme v objektu omezenou kapacitu, budeme schopni pružně reagovat na stávající opatření.“ Dodal, že všechny aktivity se budou konat venku s výjimkou curlingového salonku, který bude mít v důsledku toho omezenou kapacitu.

Stejně jako na letním festivalu pořadatelé doufají, že na akci přijedou jako ambasadoři někteří z nejlepších sportovců. Zatím však nebyly zveřejněny žádné podrobnosti.
Více informací včetně informací o dobrovolnictví na festivalu viz místo konání akce.

https://brnodaily.com/2021/11/29/events-in-brno/olympic-festival-to-be-held-in-brno-for-third-time/https://brnodaily.com/wp-content/uploads/2021/11/credit-olympijsky-fest-1024×683.jpeghttps://brnodaily.com/wp-content/uploads/2021/11/credit-olympijsky-fest-150×100.jpegChristian PrinslooBrnoAkce v BrněBrno, akce v Brně, festivalOlympijský festival v Brně se bude opět konat během zimních her 2022 v Pekingu v únoru. Kredit: Olympijský festival. ČESKÁ REPUBLIKA 29. LISTOPADU (BD) – S blížícími se zimními hrami 2022 v Pekingu začaly přípravy na Olympijský festival Brno, který oslaví olympijské události uvedené v …
READ  Mistrovství světa - deník anglických korespondentů: Očekávejte změny ve finálovém zápase skupiny proti Walesu, ale Harry Kane si drží své místo | fotbalové zprávy

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *