Olympijské hry v Tokiu 2021: Javelin zahodil cestovní plány Neeraje Chopry do Francie kvůli Covid-19 فيروس

Vrhač oštěpů Neeraj Chopra obdržel interní povolení k cestování vydané francouzským ministerstvem vnitra. Neeraj Chopra se očekává od 15. června do 13. července na šesti schůzkách v České republice, Španělsku, Švédsku, Finsku, Švýcarsku a Londýně.

Vrhač oštěpů Neeraj Chopra (Foto: Reuters)

Hlavní body

  • Neeraj měl v úterý cestovat do Francie
  • Neeraj Chopra získal zlatou medaili na hrách a mistrech společenství v roce 2018
  • Neeraj Chopra se kvalifikuje na olympijské hry v Tokiu s hodem 87,86 m

Olympijské přípravy Neeraje Chopry na vrhače oštěpů se střetly s vrhači oštěpů, protože francouzská vláda neschválila cestovní povolení.

23letý mladík měl v úterý cestovat do Francie, ale jeho cestovní plány se o několik dní zpozdily.

Sportovní úřad v Indii (SAI) uvedl: „Indie je v současné době klasifikována jako vysoce riziková země pro infekci Covid-19, proto osoba cestující do Francie potřebuje interní autorizační dopis (pas) vydaný francouzským ministerstvem vnitra pro cestování.” ) za současné situace.

Neeraj Chopra se očekává od 15. června do 13. července na šesti schůzkách v České republice, Španělsku, Švédsku, Finsku, Švýcarsku a Londýně. Také bude pokračovat ve výcviku ve Francii a Uppsale ve Švédsku.

“Přestože Neeraj a jeho tým obdrželi víza v pátek, výše uvedený autorizační dopis ještě neobdržel. Jeho cestovní plány proto byly přeloženy a SAI je v pravidelném kontaktu s úředníky MEA, kteří tuto záležitost sledují.” s indickým velvyslanectvím v Paříži. Očekává se, že brzy získá požadovaný zmocňovací dopis od francouzského ministerstva vnitra. “

Po skvělé sezóně v roce 2018 získal Neeraj zlatou medaili na hrách a mistrech společenství; Chirurgie na pravém lokti ho donutila vynechat sezónu 2019, pouze když byl v drážce.

Po zranění však zaznamenal znatelný návrat. Na olympiádě se ve své první soutěži kvalifikoval znovu na setkání ACNW League v jihoafrickém Potchefstromu v lednu 2020 s hodem 87,86 metru.

READ  Češi vypracovali postupný plán zrušení uzamčení, protože obchody byly otevřeny 3. května

Kliknutím sem získáte úplné pokrytí pandemie koronavirů společností IndiaToday.in.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *