Okres Santa Clara zastavil plánování termínů pro první dávku vakcíny

Okres Santa Clara přestal plánovat první dávky vakcíny proti koronavirům a jako důvod uvedl nízkou nabídku dávek a nepředvídatelnost státu.

Tato zpráva přichází v době, kdy řada úředníků oblasti Bay Area, včetně okresu Santa Clara, odolává způsobu, jakým stát zachází s distribucí vakcín – počínaje akciovým programem, v němž tvrdí, že nevýhody trápí oblasti v regionu, které je třeba přijmout Výhodou pojišťovacího giganta Blue Shield. Státní očkovací program.

„Vzhledem k nízkému přísunu vakcín ze strany státu a potřebě udržovat zásoby pro jmenování druhé dávky přestal systém zdravotnictví kraje plánovat jmenování první dávky v pátek 5. března, s výjimkou omezeného počtu jmenování na komunitních pracovištích, a uvedl okres v prohlášení. „První bezprostředně poté, co nám to dovolí dodávka vakcíny obdržené od státu.

Ve středu kraj uvedl, že informoval „několik tisíc“ pacientů z Kaiseru, kteří se v kraji setkali od 11. do 21. března, že se do Kaiseru vrátí kvůli problémům s dodávkami.

„Kraj přesouvá jmenování pacientů z Kaiseru do Kaiseru, protože stát Kaisera ujistil, že pro své členy a svá očkovací místa dostane odpovídající očkování, zatímco kraj nepřijal takový závazek vůči nepojištěným a zranitelným obyvatelům, kterým sloužíme, „Santa Clara to řekla kraji.

Kraj uvedl, že všichni pacienti jsou mladší 75 let, a dodal, že Kaiser řekl kraji, že u těchto převedených pacientů upřednostní plánování schůzek. Kaiser neodpověděl okamžitě na žádost o komentář.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *