Oklahoma porazila Texas a zopakovala si šampionát v softballu | Umění a zábava

Oklahoma City (AFP) – Jocelyn Allo a Tire Jennings postavily Oklahomu na pokraj opakování národního šampionátu svou působivou hrou během ženského College World Championships.

Spolužáci ho přivezli domů.

Kinsey Hansen a Grace Lyons zasáhly hostitele ze tří kol, Jayda Coleman předvedla úžasnou defenzivní hru a nejlepší nasazená Oklahoma ve čtvrtek večer porazila nenasazený Texas 10:5 a získala svůj druhý titul za sebou.

Allo byl dvakrát vyhlášen hráčem amerického softballu roku. Na mistrovství světa trefila 0,667, srovnala Jenningsovou v pěti domácích a získala 12 bodů v sérii.

Allo ukončila svou kariéru v první divizi a zaznamenala 122 homerunů. Nejdůležitější pro ni bylo, že vítězstvím zakončila jednu ze svých největších vysokoškolských kariér.

„Toto jsou chvíle, které si budu navždy pamatovat,“ řekla. „Jsem rád, že jsem se dostal na vrchol a vím, že všechna ta dřina, kterou jsme do toho dali, se vyplácí.“

Sooners (59-3) měli nejlepší ze třízápasové série proti svým velkým rivalům 12 2-0 poté, co ve středu vyhráli první zápas 16-1 s rekordními šesti homeruny. Pro Oklahomu to bylo celkově šesté národní mistrovství a páté z posledních devíti mistrovství světa.

Allo zasáhla tvrdý singl ve svém posledním zápase v šesté směně a později nahrála. Na sedmé vstoupila do levého pole a chytila ​​dva muškařské míče do outu, než hru opustila s potleskem vestoje.

Budoucnost naléhavých rodin vypadá jasně. Jennings – teprve druhák – vytvořil rekord světového šampionátu s 15 RBI. Coleman je také druhák.

Pak je tu Jordi Bahl z Oklahomy (22-1). Prvák roku se po těžkém začátku usadil v NFCA. Povolila dva běhy a čtyři zásahy ve čtyřech směnách.

„Všichni jsme konkurenti, a když jste soutěživí, pokud existuje něco jiného, ​​co můžete získat, budete to chtít získat,“ řekl Bahl. „Takže se nikdy nebudu bát, že bychom ztratili hlad vyhrát další národní šampionáty. Tento turnaj si užiji.“

READ  Česká vláda zavádí blokování tří provincií zasažených virem

Neočekávalo se, že by se Texasané dostali na mistrovství světa, ale Longhorns očekávali lepší výkon než v prvním zápase. Trenér Texasanů Mike White označil středeční prohru s Oklahomou za ostudnou a čtvrteční úsilí bylo podle něj lepší.

„Mým úkolem bylo vzít je zpět a přimět je, aby se vrátili a bojovali,“ řekl White. „Dostal se do texaského boje. Myslel jsem, že ano. Myslel jsem, že jsme bojovali dobře. Prostě jsme nedosáhli svého.“

Estelle Check z Texasu (13-2) zahájila čtvrteční zápas třemi koly, ale ve čtvrté a páté směně měla potíže a byla vystřídána.

Mia Scottová trefila Homera ve třech nájezdech a JJ Smith trefil dva pro Longhorns (47-22-1), kteří před čtvrtkem přežili šest play off NCAA.

„Myslím, že nakonec stálo za to říct, že jsme tam nechali všechno a vyprázdnili jsme nádrže, abychom se dostali tam, kde jsme,“ řekla texaská rybářka Marie Iacobo.

Longhorns vypadal, že je ve čtvrtek připraven na soutěž. Nejprve naložili základny bez konců a zaznamenali dvě kola, ale Coleman přeskočil plot a ohromujícím způsobem chytil Courtney Dayovou z Homerova dvoukolového kola a dokončil směnu.

„Viděl jsem Jaydu dělat to znovu a znovu v tréninku, ale když je v zápase a podporuje vás jako všichni ostatní v naší obraně, tyhle věci mě vzrušují víc než jakýkoli hit,“ řekl Bahl. . „Dává nám to impuls a opravdu mi umožňuje zhluboka se nadechnout, protože mě dostali.“

Oklahoma nakonec získala talíř na čtvrtém místě. Poté, co Sooners získali svůj první zápas po faulu při vhazování, singly Taylon Snow RBI srovnaly zápas se skóre 2-všechny.

Ve čtvrtém měl Coleman další obranný klenot, když srazil z varovné dráhy druhého texaského běžce.

Dvojka Alyssa Britto z RBI na pátém místě dala Oklahomě poprvé vedení a Hansenův výbuch později ve směně zvýšil Sooners na 6-2.

READ  Eurimages podporuje 37 koprodukcí - Cineuropa

Dav stál na šestém At-Bat Alo a doufal v další výbuch. Místo toho uplatňovala svá osamělá pravidla. O dvě rány později Homer Lions zvýšil skóre na 10-2.

Pak měla Allo svou chvíli v sedm. Slzy jí stékaly po tvářích, když prchala z pole.

„Vrátit se zpět – není lepší způsob, jak ukončit svou kariéru,“ řekl Allo. „Zažil jsem tu pět krásných let a někdy to bylo těžké, ale neměnil bych to… Cestu sem si užil a bohužel se blíží ke konci.“

___

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.