Oficiální program West Ham United vs Chelsea je nyní v prodeji!

West Ham United oceněný Oficiální program sobotního zápasu Premier League s Chelsea je již v prodeji!

Zatímco se Londýn připravuje na hostování 60 000 fanoušků na náš osmý domácí zápas Premier League 2021/22, vydali jsme další 116stránkové vydání plné exkluzivních rozhovorů a vzrušujícího obsahu pro fanoušky všech věkových kategorií.

Místa na sobotní zápas jsou již volná Výměnou našich vstupenek.

Program sezóny anglické Premier League 2020/21 byl odhlasován Premier ProgsOficiální magazín Irons pro zápasové dny je nejlepším vydáním Premier League v Anglii za nejlepší peníze.

Pokrytí programu ChelseaSobotní vydání obsahuje speciální obálku nakreslenou karikaturistou Stevem Callahanem se třemi vítězi Poháru vítězů evropských pohárů a Světového poháru FIFA Sirem Geoffem Hurstem, Bobbym Moorem a Martinem Petersem.

Uvnitř Tomáš Souček vypráví o životě v Claret and Blue, když dal týmu před osobní cíle a svůj cíl dovést Českou republiku na mistrovství světa ve fotbale 2022.

Bývalý brankář West Hamu Bobby Ferguson sdílí své křiklavé vzpomínky na čas v Claret and Blue v My West Ham Scrapbook, zatímco absolvent fotbalové akademie Conor Okus vše vypráví v Where Are They Now? Vlastnosti.

Ken Dyer a Tony Carr vzdávají poctu zesnulému křídelníkovi West Hamu a Chelsea a slavnému bývalému trenérovi akademie Peteru Brabrbrookovi a také novinky z akademie a ženského týmu.

Získejte oficiální program hned teď!

Zatímco svět slaví Mezinárodní den osob se zdravotním postižením (IDPD) Organizace spojených národů, zaměřuje se klubový lékař Richard Wheeler na víkend #FootballForAll v Para Football, aby se fotbalová komunita setkala, aby se dozvěděla o lidech s postižením a podpořila inkluzi postižených.

Bývalý český velvyslanec ve Velké Británii Libor Seka, fanoušek West Hamu, hovořil o své nové knize „British Missions“, ve které se spolu se Suchičem a Vladimírem Kovalem při návštěvě hrobů hrdinů druhé světové války z jejich vlasti.

READ  Zázrak Rangers 'Moneyball' ukazuje, že financování nemůže být omluvou pro neúspěch skotských klubů v Evropě

Se sloupky napsanými manažerem Davidem Moyesem a kapitánem klubu Markem Noblem a dalšími věcmi je v oficiálním programu obsah pro každého!

Vzhledem k tomu, že West Ham tak dobře postupuje doma i v zahraničí, můžete s ním oslavit náš poslední domácí zápas Oficiální program, k dispozici k objednání zde za pouhých 3,50 £ plus 1,49 £ za poštovné a balné*.

Kopie budou zaslány poštou první třídy. K dispozici je také předplatné na celou sezónu, včetně všech vydání Premier League, FA Cupu a Carabao Cupu, od pouhých 108 GBP od online klubu. Programy West Ham obchod.

Kliknutím sem si můžete objednat svou kopii za pouhých 3,50 GBP za kus plus 1,49 GBP za poštovné a balné*.

No tak, žehličky!

*Pouze pro adresy ve Spojeném království. Poštovné a balné 3,49 GBP pro Evropu / 6,49 GBP pro zbytek světa.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.