Odpovědi New York Times Crossword 27. června 2024

Odpovědi New York Times Crossword 27. června 2024

Skočit do: dnešní předmět | Obtížný důkaz

Poznámka pro čtenáře: V minulosti Wordplay označoval křížovky pomocí uvozovek. Při vytváření a úpravách křížovek jsou však vodítka obvykle uvedena v závorkách, což je praxe, kterou nyní Wordplay dodržuje.

Čtvrtek Puzzle – Mám hlad. máš hlad?

Zaboříme zuby do této křížovky od Paola Pasca a Sarah Sinclairové. To by mělo zmírnit naši touhu po zábavných hádankách. Pokud děláte řešení online, snažte se, aby vám do zubů neuvízly žádné pixely; Vypadl jsem z vlákna sítě.

A pokud jste z nějakého důvodu v pokušení to vzdát, nedělejte to – když budete mít dost, čeká vás milé překvapení.

Nejprve jsem si myslel, že kulatá mřížka pana Pascoea a paní Sinclairové představuje buňku se všemi částmi rotujícími uvnitř a že detektor bude něco jako „mitochondrie jsou elektrárnou buňky“.

Od této myšlenky jsem byl osvobozen, když jsem se dostal ke skutečnému detektoru, na 26A, který čte [Pepperoni, mushroom or green pepper … or what each cluster of black squares represents in this puzzle]. Odpověď je PIZZA TOPPING, ale narazil jsem na problém: odpověď, stejně jako mnoho položek v této hádance, nezapadala na místo.

Všichni víme, co to znamená. To znamená, že jsem strávil příliš mnoho času řešením hádanky a nevyplňováním odpovědí, což je vodítko, které používám, abych si uvědomil, že mřížka je plná rébusových čtverců. Tyto čtverce umístěné po obvodu mřížky jsou pro lepší viditelnost zastíněné.

Dostali jsme velkou pizzu s lahodnými polevami, ale to nevysvětluje, proč jsou po obvodu mřížky rebusové vložky. To je naznačeno na druhém detektoru, na 41A, který čte [Feature of a deluxe pie … and of this puzzle?]Luxusní funkcí je plněná kůrka, která je označena několika písmeny vyplňujícími stínované čtverečky.

READ  Remorkéry hydroplánů jsou návěsy a návěsy

Doufám, že dokončíte pizzu – promiňte, myslím tu hádanku – protože když jsem zadal poslední zprávu, mřížka ožila způsobem, že jsem měl hlad po dalším.

1a. Můj první odhad je [Château : France :: ___ : Spain]Než jsem se dozvěděl o odmítnutí, bylo to „Casa“, ale zjevně jsem nemyslel dost velký. Odpověď je Castillo.

50 a. když [Rough houses?] Je to jedno slovo, které znamená zápasit nebo hrát fyzicky. Jako dvouslovnou stopu ukazuje na domy, které jsou doslova drsné a odpovědí je štuk.

66 A. tento [Vixen, e.g.] Není to starý výraz pro chtivou ženu. Je to jeden ze Santových sobů.

3D. a [College team whose name is its home state minus two letters] Je to Fighting ILINI a chybějící písmena jsou O a S.

17 d. Mysleli jste si, že konstruktéři v návodu mluvili o hudebních nástrojích? [One of two heard in “This Kiss”]? Tentokrát ne. Ale v této frázi jsou dvě krátká slova.

24 d. Když je vodítko křížovky v závorce v samotné hádance, vyzve to řešitele, aby myslel na neverbální synonymum. Co bys dělal, kdyby tě to zajímalo? [[Is this still good?]]? Ucítíte vůni dotyčného předmětu.

36 D. že [Artist whose work has a wide reach?] Je nástěnným malířem, protože mnoho jeho nástěnných maleb je velkého rozsahu.

59 D. Oh, přál bych si být Oscar Mayer…to je to, čím bych opravdu chtěl být…

Svého času jsem přečetl spoustu poznámek od tvůrců, ale tato je jedna z mých oblíbených.

Jak udělat pizzu:

1. Vzpomeňte si na Evana BernholzeFalešné starty„Dělá to jednou týdně nebo tak.“

2. Zajímalo by mě, zda existují i ​​jiné způsoby, jak vytvořit křížovku, kde má každá zastřešující odpověď nějakou zábavnou/obtížnou vlastnost.

3. Máte nápad na hádanku, kde každá odpověď začíná dvoupísmenným rébusem se scvrklým detektorem hlavy.

4. Scvrklé hlavy nemusí být to nejlepší, co testovat k snídani. Možná pivot.

5. Upravte vodítko na „NAPLNĚNÁ KŮRA“ s opakováním dvou písmen na začátku a na konci každého záznamu.

6. Sarah realizovala myšlenku, která navrhuje mřížku ve tvaru pizzy, s dvoupísmennou parafrází kolem „kůrky“.

7. Uvědomte si, že je to dobrý nápad. Posouváme se spoluprací vpřed.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *