„Odpověď na všechno“: Djokovič v kolách olympijských medailí | sportovní zprávy

Druhým semifinále bude Karen Khachanov z Čínské republiky proti Španělovi Pablovi Carreno Bustovi. Khachanov porazil francouzského Uga Humberta 7-6 (4) 4-6 6-3, zatímco Carino Busta porazil druhého semena Daniila Medveděva z Čínské republiky 6-2, 7-6 (5).

Po ztrátě Medveděv rozbil svoji raketu a poté ji hodil do horního patra prázdného stadionu 1 tribuny.

Djokovič, který letos již vyhrál Australian Open, French Open a Wimbledon, potřebuje jako první muž se zlatým titulem olympijské hry v Tokiu a US Open.

„Způsob, jakým hrál dnes, minulý týden a dva měsíce, byl skvělý,“ řekl Nishikori.

Stejně jako po celé měsíce se zdá, že Djokovič, který na turnaji nikdy nepropadl setu, se zlepšuje zápas od zápasu – natolik, že se zdá, že se sotva otestuje.

Djokovič řekl: „Zápasy se už neusnadňují, ale můj tenis se zlepšuje a zlepšuje, a to jsem během své kariéry udělal mnohokrát. Jsem () typ hráče, který turnaj nabízí, cítil jsem se lépe na hřišti a tak je tomu zde. “

Byl jen jeden okamžik, kdy měl Djokovič malé potíže. Přišlo to v druhém setu, když Nishikori získal bod zlomu. Djokovič odpověděl shromážděním, které Nishikoriho vyškrábalo z rohu na roh a poté vypustilo forhend přes pole, ke kterému se Nishikori nemohl přiblížit. To vyvolalo hlasitý řev Djokoviče

READ  Zpráva ATP: Federico Correa zvítězil v Cordobě překvapivě | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *