Od battle royale po vyčerpání s bývalým manažerem Days Brianem Hicksem

Pozitivní efekt

(Obrazový kredit: Budoucnost)

Tento článek se poprvé objevil v PC Gamer Magazine Číslo 359 v červenci 2021 jako součást naší série „Positive Impact“, kde každý měsíc hovoříme s jiným vývojářem o inspiraci a neočekávaných souvislostech jejich práce.

Když Brian Hicks a Jordan Tayer vytvořili Survivor GameZ, stálý turnaj pro hráče DayZ, nedošlo k žádnému PUBG. Ale v roce 2012 byly Hunger Games celosvětovým filmovým fenoménem a Tayer nemohl přestat mluvit o svém potenciálu.

„Pořád ten bod prosazoval,“ vzpomíná Hicks. „Čím víc o tom mluvil, tím víc jsem si uvědomoval, že bude tlačit na to, aby se to stalo, ať už někdo má nebo nemá technické schopnosti to implementovat. Dostal mě do situace, kdy kdybych do toho nenaskočil, zjistil, jak Arma 2 sakra funguje, a zjistil, že bychom přistáli na obličeji a všichni v oboru by to viděli. “

READ  French Open Final 2021: How to watch Barbora Krejsikova vs Anastasia Pavlyuchenkova, women singles time, TV channel, live stream

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.