Oculus ‚Myst‘ tento rok předělá výtisky na PC a Mac, není nutná žádná náhlavní souprava VR

Jste připraveni koupit další kopii mlha? Poté, co se dostal na Facebook Oculus Quest na konci roku 2020„Reimagining“ loňské klasické adventury směřuje k PC a Mac. V tweetu jsem si všiml hranaVýrobce série Myst, Cyan Worlds, uvedl, že hru na těchto platformách zahájí ve třetím čtvrtletí roku 2021. Kromě toho nepotřebujete náhlavní soupravu VR k hraní nové verze, jakmile dorazí na Windows a macOS, s verze včetně plné podpory pro monitory.

Když Cyan Worlds oznámil remake mlhaŘekla, že se hra nakonec přesune na jiné platformy. O dostupnosti kromě Oculus Quest, PC a Mac však zatím neexistují žádné další informace. Opětovné vydání obsahuje aktualizované zvukové a vizuální podklady a také volitelnou funkci náhodného skládání puzzle, která pomáhá míchat věci dohromady. Verze Oculus Quest za 30 $ byla obecně nová dobrý příjem, přičemž většina recenzentů poznamenala, že Cyan odvedl skvělou práci, díky níž byla klasika pohlcující.

Všechny produkty doporučené společností Engadget jsou ručně vybírány naším redakčním týmem, nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují odkazy affiliate partnerů. Pokud něco koupíte prostřednictvím jednoho z těchto odkazů, můžeme získat provizi za přidružení.

READ  O nových modelech iPad Pro a MacBook s Mini-LED displeji se říká, že budou uvedeny na trh v tomto roce

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.