Obránce Arsenalu a Polska Jacob Kuyor kritizoval jeho „poražený“ projev proti České republice

Bývalý trenér Portugalska Fernando Santos byl na tréninkovém místě pro svůj první zápas jako nový trenér Polska, i když jeho debut skončil vysokou kvalifikační porážkou na mistrovství Evropy.

Češka ohromila své sousedy, v prvních 140 sekundách vedla 2:0. Ladislav Krejčí a Thomas Švankara vynaložili první úsilí, když hostitelé převzali plnou kontrolu nad děním v Praze. Ve druhém poločase přidal třetí branku Jan Kochta, než dal útěchu Polákům Damian Szymanski.

Po zápase byla polská média velmi kritická k zobrazení – zejména středové obranné dvojici Jakuba Kuiwera z Arsenalu a Jana Bednaríka ze Southamptonu.

přední polská sportovní publikace, Przyglad Sportoya udělil Kiwiorovi hodnocení 1/10 se slovy: „Ztracený, nejistý, neklidný a chování po obdržení třetího gólu je skutečně tragédie.“

Arsenal během lednového přestupového období utratil více než 20 milionů liber, aby přivedl Keiuora z týmu Serie A Spezia.

Tento 23letý hráč se dvakrát představil pod vedením Mikela Artety, nastoupil proti Sportingu Lisabon v Evropské lize a spadl z lavičky při výhře 4:1 nad Crystal Palace minulý víkend.

Bednařík byl ohodnocen o něco lépe 2/10, přičemž outlet zpochybňoval jeho charisma a dovednosti. „Po pouhé čtvrt hodině se vzpamatoval z dramatického začátku,“ napsal příspěvek. „Pokud má být v nepřítomnosti Camille Celik ‚šéfem‘ obrany, pak… se musí ještě hodně naučit řídit obranu jako kolega o dekádu starší než on. Pořád nemá velikost klobouku, ne charisma a dovednosti.“

Článek Obránce Arsenalu a Polska Jacob Kuyor kritizoval jeho „poražený“ projev proti České republice Poprvé se objevil na Planetsport.com.

READ  Ahmed Ghaly Abubakar přestupuje do Slovanu Liberec z České republiky

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *