Obránce Arsenalu a Polska Jacob Kuyor kritizoval jeho „poražený“ projev proti České republice

Obránce Arsenalu a Polska Jacob Kuyor kritizoval jeho „poražený“ projev proti České republice

Bývalý trenér Portugalska Fernando Santos byl na tréninkovém místě pro svůj první zápas jako nový trenér Polska, i když jeho debut skončil vysokou kvalifikační porážkou na mistrovství Evropy.

Češka ohromila své sousedy, v prvních 140 sekundách vedla 2:0. Ladislav Krejčí a Thomas Švankara vynaložili první úsilí, když hostitelé převzali plnou kontrolu nad děním v Praze. Ve druhém poločase přidal třetí branku Jan Kochta, než dal útěchu Polákům Damian Szymanski.

Po zápase byla polská média velmi kritická k zobrazení – zejména středové obranné dvojici Jakuba Kuiwera z Arsenalu a Jana Bednaríka ze Southamptonu.

přední polská sportovní publikace, Przyglad Sportoya udělil Kiwiorovi hodnocení 1/10 se slovy: „Ztracený, nejistý, neklidný a chování po obdržení třetího gólu je skutečně tragédie.“

Arsenal během lednového přestupového období utratil více než 20 milionů liber, aby přivedl Keiuora z týmu Serie A Spezia.

Tento 23letý hráč se dvakrát představil pod vedením Mikela Artety, nastoupil proti Sportingu Lisabon v Evropské lize a spadl z lavičky při výhře 4:1 nad Crystal Palace minulý víkend.

Bednařík byl ohodnocen o něco lépe 2/10, přičemž outlet zpochybňoval jeho charisma a dovednosti. „Po pouhé čtvrt hodině se vzpamatoval z dramatického začátku,“ napsal příspěvek. „Pokud má být v nepřítomnosti Camille Celik ‚šéfem‘ obrany, pak… se musí ještě hodně naučit řídit obranu jako kolega o dekádu starší než on. Pořád nemá velikost klobouku, ne charisma a dovednosti.“

Článek Obránce Arsenalu a Polska Jacob Kuyor kritizoval jeho „poražený“ projev proti České republice Poprvé se objevil na Planetsport.com.

READ  Rangers pod vedením Laviolettea, třetího trenéra týmu za poslední čtyři roky, hledají větší příležitosti ke skórování

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *