Obnovení továrního nastavení Google Pixel 6 může vybít baterii telefonu

Obnovení továrního nastavení Google Pixel 6 může vybít baterii telefonu

Co potřebuješ vědět

  • Uživatelé Pixel 6 se potýkají s vážnými problémy s obnovením továrního nastavení, které způsobují selhání jejich telefonů.
  • Po resetování se zobrazí chybová zpráva „Systém Android nelze načíst“, což znamená poškozená data a výzvu k opětovnému resetování, což problém nevyřeší.
  • Google o problému ví a vyšetřuje jej, ale zatím neexistuje žádná oprava.

Uživatelé Google Pixel 6 čelí novému problému se softwarem, který způsobuje vážné problémy. Během procesu obnovení továrního nastavení dojde u některých telefonů ke kritické chybě, která z nich udělá těžítka.

Někteří majitelé Pixelu 6 nahlásili Google Fóra podpory Jejich telefony se po obnovení továrního nastavení deaktivovaly, poznamenal Technické problémy dnesGoogle si je tohoto problému vědom a podle komentáře na fórech se jím zabývá.

Ve vláknu fóra uživatelé Pixel 6 uvedli, že po pokusu o obnovení továrního nastavení se telefony nepodařilo správně spustit a místo toho se zobrazila chybová zpráva: „Systém Android nelze načíst. Vaše data mohou být poškozena. Pokud se vám bude toto může být nutné provést obnovení továrních dat a vymazat všechna uživatelská data uložená v tomto zařízení.

(Obrazový kredit: sadge pixel/Google Pixel Phone Forum)

Když uživatelé narazí na chybovou zprávu, mají možnost „zkusit to znovu“, ale tento pokus je často marný. Další pokusy o obnovení továrního nastavení mohou vést k znepokojivějším zprávám, jako je chybějící důležitý soubor s názvem „tune2fs“ nebo selhání „povolit ověření ext4“, což jsou obojí zásadní pro integritu souborového systému telefonu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *