Obchodní novinky | Bollywoodská herečka Preity Ji Zinta vydává plakát k prvnímu indicko-polskému filmu Vikash Verma „No Means No“

Bombaj (Maharashtra) [India](ANI/PNN): Bollywoodská herečka Preity Ji Zinta zveřejnila plakát k debutovému indo-polskému filmu No Means No, který režíroval Vikash Verma a který bude celosvětově uveden 5. listopadu.

Když mluvíme o uvedení plakátu, Preity Ji Zinta řekl: „Jsem nadšený z velkého vydání plakátu filmu„ No Means No “, který režíroval můj rodinný přítel a režisér Vikash Verma v hlavní roli s mým oblíbeným Dhruv Verma. Příběh filmu je velmi blízké mému srdci a duši, založené na Empowering Women. Film se promítá v kinech po celém světě 5. listopadu 2021 a přeji jim hodně štěstí. “

Přečtěte si také | Náhled KKR vs PBKS: Pravděpodobné souboje, pravděpodobné souboje a další věci, které potřebujete vědět o VIVO IPL 2021 Match 45.

Sdílením plakátu Preeti napsal: „Gratulujeme a přejeme všechno nejlepší Vikashovi a Dhruvovi k vašemu filmu. Těšíme se na film 5. listopadu.

Film je založen na skutečném příběhu o posílení postavení žen a také na náznak hollywoodské hvězdy Stevena Seagala, který je podle prohlášení Verminým mentorem.

Přečtěte si také | Byl oznámen úplný ceník Mahindra XUV700, rezervace začínají 7. října 2021.

„Přeji ti všechno nejlepší, bratře,“ řekl Segal v prohlášení.

Hvězdy „No Means No“ Dhruv Verma, Gulshan Grover, Deep Raj Rana, Sharad Kapoor, Nazia Hassan a Kat Christian z Indie; Natalia Buck, Anna Jozek, Siluya Czech, Paul Czech, Jerzy Handslik a Anna Ador z Polska. Mezi zpěváky přehrávání jsou Shreya Ghoshal a Hariharan. Produkoval G7 Films Polsko.

Tento příběh poskytuje PNN. ANI nebude žádným způsobem odpovídat za obsah tohoto článku. (Ani/PNN)

(Toto je neupravený, automaticky generovaný příběh ze sdíleného kanálu novinek, zaměstnanci možná text obsahu neupravili ani neupravili)

READ  Autokino přichází do chorvatských měst letos na jaře

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.