Obchodní novinky | Bollywoodská herečka Preity Ji Zinta vydává plakát k prvnímu indicko-polskému filmu Vikash Verma „No Means No“

Bombaj (Maharashtra) [India](ANI/PNN): Bollywoodská herečka Preity Ji Zinta zveřejnila plakát k debutovému indo-polskému filmu No Means No, který režíroval Vikash Verma a který bude celosvětově uveden 5. listopadu.

Když mluvíme o uvedení plakátu, Preity Ji Zinta řekl: „Jsem nadšený z velkého vydání plakátu filmu„ No Means No “, který režíroval můj rodinný přítel a režisér Vikash Verma v hlavní roli s mým oblíbeným Dhruv Verma. Příběh filmu je velmi blízké mému srdci a duši, založené na Empowering Women. Film se promítá v kinech po celém světě 5. listopadu 2021 a přeji jim hodně štěstí. “

Přečtěte si také | Náhled KKR vs PBKS: Pravděpodobné souboje, pravděpodobné souboje a další věci, které potřebujete vědět o VIVO IPL 2021 Match 45.

Sdílením plakátu Preeti napsal: „Gratulujeme a přejeme všechno nejlepší Vikashovi a Dhruvovi k vašemu filmu. Těšíme se na film 5. listopadu.

Film je založen na skutečném příběhu o posílení postavení žen a také na náznak hollywoodské hvězdy Stevena Seagala, který je podle prohlášení Verminým mentorem.

Přečtěte si také | Byl oznámen úplný ceník Mahindra XUV700, rezervace začínají 7. října 2021.

„Přeji ti všechno nejlepší, bratře,“ řekl Segal v prohlášení.

Hvězdy „No Means No“ Dhruv Verma, Gulshan Grover, Deep Raj Rana, Sharad Kapoor, Nazia Hassan a Kat Christian z Indie; Natalia Buck, Anna Jozek, Siluya Czech, Paul Czech, Jerzy Handslik a Anna Ador z Polska. Mezi zpěváky přehrávání jsou Shreya Ghoshal a Hariharan. Produkoval G7 Films Polsko.

Tento příběh poskytuje PNN. ANI nebude žádným způsobem odpovídat za obsah tohoto článku. (Ani/PNN)

(Toto je neupravený, automaticky generovaný příběh ze sdíleného kanálu novinek, zaměstnanci možná text obsahu neupravili ani neupravili)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *