O nových modelech iPad Pro a MacBook s Mini-LED displeji se říká, že budou uvedeny na trh v tomto roce

Tchajwanská společnost Ennostar zahájí výrobu Mini-LED podsvícení pro nadcházející 12,9palcový iPad Pro koncem prvního nebo druhého čtvrtletí letošního roku, podle uváděných průmyslových zdrojů. DigiTimes.


Ennostar je holdingová společnost, kterou společně založili v lednu 2021 přidružení výrobci LED Epistar a Lextar Electronics.

Očekává se, že Apple v první polovině letošního roku představí nový 12,9palcový iPad Pro s podsvícením Mini-LED. Společnost Epistar bude působit jako výhradní dodavatel čipů Mini-LED, které budou do jednotek podsvícení dodávány společností Lextar, nahlásit nároky. Zvěsti o tomto časovém rámci kolovaly několikrát s několika zprávami Zúžení čísla na první čtvrtletíJe tedy pravděpodobné, že nový iPad Pro vyjde v březnu.

Očekává se také, že nový 12,9palcový iPad Pro bude obsahovat A. Čip A14X je rychlejší a podporuje 5G sítě U modelů s celulárním připojením.

Není jasné, zda Apple plánuje představit nový 11palcový iPad Pro současně, protože mnoho pověstí zmiňuje pouze 12,9palcový iPad Pro. Jednou z možností je, že podsvícení Mini-LED bude omezeno na 12,9palcový model, přičemž hlavní nové funkce 11palcového modelu budou omezeny na čip A14X a podporu 5G, ale to není jasné.

Apple pravděpodobně přijme také podsvícení Mini-LED pro nové modely MacBooků, které budou představeny ve druhé polovině letošního roku. Analytik společnosti Apple, Ming-Chi Kuo, očekává uvedení nových 14palcových a 16palcových modelů MacBook Pro ve druhé polovině roku 2021 s novým designem, Zadní port HDMI a čtečka karet SD, The Demontujte dotykovou lištuKlasické nabíjení MagSafe se samostatným napájecím kabelem a další.

READ  5minutová technická oprava: Konečně zrychlete svůj počítač

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *