Nyní můžete Asistenta Google naučit vyslovovat jména

Brzy budete Schopen učit Asistent Google, jak vyslovit jména.

Google předvedl tento proces v novém videu (zahrnuto výše). Klikněte na tlačítko v sekci Kontakty Google Assistant, aby asistent slyšel výslovnost jména, a asistent aktualizuje své záznamy. Google říká, že tato funkce nebude zaznamenávat váš hlas.

Výuka správné výslovnosti Google Assistant také zvýší přesnost rozpoznávání hlasu, což pomůže, když asistentovi řeknete, aby někomu zavolal. Google říká, že tato funkce bude k dispozici v angličtině během „příštích několika dní“, „s nadějí, že se brzy rozšíří do dalších jazyků“.

Používání této funkce vyžaduje, abyste procházeli komplexním nastavením Asistenta Google. Otevřete aplikaci Google a klepněte na „Další“, „Nastavení“, „Asistent Google“ a „Vy“. Odtud se zdá, že vaše jméno bude vyslovováno v „klíčových informacích“, zatímco vaše kontakty budou vyslovovány „vaši lidé“.

I když máte telefon s Androidem, Google Assistant uchovává úplně samostatný seznam kontaktů od kontaktů vašeho skutečného telefonu, takže pokud jste tak ještě neučinili, budete je muset nastavit zvlášť. V této sekci také Asistent Google umožňuje označovat členy rodiny, takže můžete říkat věci jako „Zavolat mámě“ a asistent tomuto kontaktu porozumí.

Příspěvek na blogu Google pokrývá také některá další připravovaná vylepšení časovače Google Assistant a rozpoznávání výstrah. Nyní můžete cítit, jak nastavit čas a jak se za jízdy opravíte – například „Nastavit časovač na pět … nečekejte, devět minut“ – a Google Assistant to zjistí. K časovačům se budete moci vrátit v pořadí, v jakém je zadáte, takže příkazy jako „zrušit první časovač“ budou fungovat. Funkce relativního časového rozdílu umožňuje zvýšit časovače a výstrahy přidáním času.

Asistent by měl být shovívavější při rozpoznávání jmen čítačů, i když přesně nezopakujete jméno, které jste jim dali jako první. Google říká, že tyto nové funkce se zavádějí do „anglických inteligentních reproduktorů Google v USA a brzy se rozšíří na smartphony a obrazovky.“

READ  Hráči Starfield jsou rozděleni na to, zda "prší NPC" je chyba nebo funkce

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *