Nyní je k dispozici prohlídka Assassin’s Creed Discovery: Viking Age

Assassin’s Creed Discovery Tour: Age of Vikings, bezplatný režim vzdělávání a průzkum pro Assassin’s Creed Valhalla že Ubisoft Oznámeno během E3 2021K dispozici dnes.

Jako Discovery Tours pro rok 2017 Assassin’s Creed Origins a 2018 Assassin’s Creed OdysseyA Vikingští věk Oba jsou bezplatná rozšíření pro ty, kteří již vlastní ValhallaJedná se o samostatný nákup pro počítače se systémem Windows. Je k dispozici v Ubisoft Connect a Epic Games Store.

Assassin’s Creed Discovery Tour: Age of Vikings bude také Zahájen na začátku roku 2022 U Google Stadia a Amazon Luna uvedl Ubisoft.

Režim odstraní jak boj, tak Jakýkoli obsah je nežádoucí (většinou nahota) ze základní hry, což umožňuje její použití jako učební pomůcky ve třídách studujících toto období světových dějin. Tato průzkumná prohlídka však postaví hráče do rolí různých postav, dá jim úkoly k dokončení a více je propojí se vzdělávacím poselstvím uvnitř.

Ubisoft uvedl, že toto turné, stejně jako ostatní, bylo také vyvinuto za přispění historiků a archeologů. Vikingští věk Bude obsahovat místa objevování, která mohou hráči prozkoumat, aby se dozvěděli více o vikingské a anglosaské kultuře a tradicích v Anglii a Norsku 9. století. Objevná místa byla vyvinuta ve spolupráci se šesti muzei ve třech zemích – Anglii, Francii a Dánsku.

READ  Dragon Quest Creator vydává vzrušující reklamy k 35. výročí

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.