Nový Zéland blokuje Auckland ve třech případech COVID-19

Nový Zéland v neděli uzavřel své největší město – poté, co pouze jedna rodina měla pozitivní test na COVID-19.

Předsedkyně vlády Jacinda Ardernová Nařídil Aucklandu, aby byl uzamčen na tři dny poté, co pár a jejich dcera pozitivně testovali na širokou chválu v zemi, aby téměř vyhubili šíření infekce.

Situace nové společnosti se prostě stávají Za poslední tři měsíce čtyři S prvním uzamčením na Novém Zélandu za šest měsíců.

„Virus jsme již vymýtili a uděláme to znovu,“ řekl Ardern na tiskové konferenci v hlavním městě Wellington.

Omezení úrovně 3 vyžadují, aby všichni zůstali doma, kromě základních nákupů a základní práce. Rovněž to způsobí zpoždění v plachetní regatě Amerického poháru.

„Tři dny by nám měly poskytnout dostatek času na shromáždění více informací, provedení rozsáhlých testů a určení, zda existuje širší komunitní přenos,“ řekl Ardern. „To je podle nás opatrný přístup a je to správná věc.“

Letecké společnosti byly upozorněny, že žena z postižené rodiny pracuje pro leteckou stravovací společnost LSG Sky Chefs, kde většinou pracuje v prádelnách, uvedli úředníci. Nejste v letadlech.

Její neznámá rodina byla první potvrzenou infekcí, protože cestující vracející se z Evropy byla 24. ledna pozitivně testována, první případ za dva měsíce.

Nový Zéland s 5 miliony obyvatel ohlásil celkem Jen něco přes 2 330 případů A 25 úmrtí od vypuknutí epidemie.

Ministr reakce COVID-19 Chris Hipkins uvedl, že vědci provádějí sekvenování genomu, aby zjistili, zda jde o varianty, a také aby zjistili, zda se shodují s infikovanými cestujícími.

„Nový Zéland udržuje COVID-19 lépe uzavřený než téměř v jakékoli jiné zemi,“ uvedl Hepkins z národa, který uzavřel své mezinárodní hranice a zavedl striktní sociální distancování na počátku pandemie.

„Ale jak jsme důsledně říkali, neexistuje nic jako nulové riziko.“

READ  Známý nizozemský reportér zločinu De Vries si na amsterdamské ulici střelil do hlavy

S dráty

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *