Nový druh dinosaura identifikovaný díky jeho obřímu nosu

Nový druh dinosaura identifikovaný díky jeho obřímu nosu

Představte si rozpočet Kleenex v domě tohoto muže.

Nemůžeme si vybrat, jak si nás budou pamatovat dlouho poté, co odejdeme. To je zjevně nemovitý Pro dinosaury stejně jako pro lidi, pokud se podíváme na nedávný objev nového druhu prehistorické šelmy, jehož dědictví bylo Banda holohlavých opic se smějí tomu, že mají tak obrovský nos.

Bridgestones Simondsee Bylo to býložravé zvíře, které vážilo asi 900 kilogramů (1 984 lb) a bylo asi osm metrů dlouhé. (26 stop). Tento detail je však nevýznamný ve srovnání s jeho určujícím znakem: obličejem kteří což Hlídač Popsat Definuje ho jeho „extrémně velký nos“.

Dinosaura objevil Jeremy Lockwood, praktický lékař v důchodu, který v současné době pracuje na svém Ph.D. na University of Portsmouth. Lockwood katalogizoval kosti iguanodona vykopané na Isle of Wight, když „objevil vzorek s baňatou nosní kostí“.

Lockwood, fascinovaný tímto velkým starým hackerem, pracoval na rekonstrukci lebky svého majitele a zjistil, že zvíře není dříve identifikovaným druhem, ale zcela novým druhem.

„Počet zubů byl znamení,“ řekl Lockwood. „Měl také baňatý nos, zatímco jiné druhy mají velmi rovné nosy.“

A Video z BBC Zaměřuje se také na tento anatomický rys, úvod Bridgestones Tím, že ukázal náčrtek jeho praštěného obličeje a řekl: „Křivka, klikatá a jaký nos. Takhle by vypadal nepříliš chutný dinosaurus. A USP toho velkého chlapa? Jeho nos je baňatý.“

V neuvěřitelné ukázce zdrženlivosti Lockwood a kolegové pojmenovali tento druh Bridgestones Simondsee Na počest vesnice byla nalezena poblíž Bridgestone a Keith Symonds, „amatérský sběratel“, který pomáhal vykopávat její kosti v 70. letech 20. století. Toto nemusí být příliš vzrušující jméno pro dávno vyhynulého dinosaura, ale je mnohem důstojnější než pouhé volání tvora Schnozosaurus se jen dívá na toho, co se děje.

[přes[přes[عبر[viaBoeing Boeing]

Posílejte skvělé tipy online na [email protected]

READ  Vědci poprvé pěstují rostliny v měsíční půdě: „Všechno vyklíčilo“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *