Novozélandské vízum pro občany Nizozemska, Itálie, Irska, Česka a Tchaj-wanu

tisková zpráva

Zveřejněno 23. ledna 2023

Novozélandské vízum pro občany Nizozemska

Od 1. října 2019 musí občané Nizozemska požádat o novozélandskou eTA předtím, než opustí svou domovskou zemi. NZeTA je zrušení víz pro turisty, které se vztahuje na krátké cesty na Nový Zéland za turistickými nebo obchodními účely. Od 1. října 2019 budou občané Nizozemska, kteří chtějí zažít vše, co Nový Zéland nabízí, potřebovat novozélandskou elektronickou cestovní autorizaci. Žádost o NZeTA jako nizozemský občan je jednoduchá a přímočará. Nový Zéland eTA zlepšuje vnitřní bezpečnost a bezpečnost hranic v rámci ostrovního státu, čímž usnadňuje a urychluje celý proces překračování hranic. Novozélandská eTA pro Nizozemsko je platná 2 roky a umožňuje cestujícím zůstat ve více destinacích po dobu až 90 po sobě jdoucích dní v každé. Nizozemští občané cestující s rodinnými příslušníky, včetně nezletilých, musí podat samostatnou žádost. Vyplnění online přihlášky NZeTA trvá přibližně 10 minut.

Požadavky na doklady Nového Zélandu pro občany Nizozemska

 • Cestovní pas platný minimálně 3 měsíce po plánovaném odjezdu.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem schválené slevy na vízum NZeTA do vaší e-mailové schránky.
 • Účel cesty
 • Požádejte o každého člena zvlášť v aplikaci eTA pro Nový Zéland a uveďte podrobnosti o pasu každého člena rodiny.
 • Vyplněný online formulář žádosti o NZeTA pro Nizozemsko.
 • Pro platbu eTA a IVL můžete použít debetní nebo kreditní kartu.

Novozélandské vízum pro italské občany

Itálie je členem novozélandského systému bezvízového styku. NZeTA je zkratka pro New Zealand Electronic Travel Authority a slouží jako oficiální dokument pro vstup na Nový Zéland. Zélandu. NZeTA je také vyžadována pro krátké cesty v rámci země. Italští cestovatelé, kteří pobývají na Novém Zélandu za turistickými nebo obchodními účely po dobu až 90 dnů, musí požádat o novozélandskou eTA. Cestující na výletní plavbě musí pro každou návštěvu Nového Zélandu požádat o eTA. Novozélandské vízum ETA usnadňuje italským občanům návštěvu Nového Zélandu. Pro pobyty delší než 3 měsíce je vyžadováno novozélandské vízum. NZeTA je pohodlně vícevstupová cestovní autorizace. Platnost eTA je až 2 roky, Italové nemusí žádat o nové eTA před každou cestou na Nový Zéland. Novozélandské eTA bylo zavedeno s cílem zvýšit bezpečnost hranic tím, že před cestou prověřuje potenciální návštěvníky. To má obecný přínos ve zvýšení bezpečnosti na Novém Zélandu. NZeTA pro Italy je 100% online a rychlejší než žádost o novozélandské vízum.

READ  Český premiér navrhuje přesun ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma – EURACTIV.com

Dokumenty potřebné k online aplikaci NZeTA z italštiny

 • Platný cestovní doklad nebo pas, který lze podat u novozélandského úřadu pro elektronické cestování (NZeTA).
 • Formulář žádosti o eTA pro Nový Zéland musí být vyplněn správně.
 • K platbě online žádostí a poplatků za IVL můžete použít debetní nebo kreditní kartu.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem schválení zrušení vízové ​​povinnosti eTA pro Nový Zéland do jejich e-mailové schránky.
 • Cestující cestující s rodinnými příslušníky nebo nezletilými musí požádat o každou eTA.

Novozélandské vízum pro irské občany

Pokud se chystáte cestovat na Nový Zéland, zemi vašich snů, první věc, kterou musíte udělat, je vyplnit dokumenty. Irsko je jednou ze 60 zemí oprávněných požádat o novozélandskou eTA, která umožňuje cestujícím vícenásobné vstupy v délce až 90 dnů, každý v rámci 2leté doby platnosti. Umožňuje cesty na Nový Zéland za účelem všeobecné turistiky nebo služebních cest. Ve skutečnosti je od 1. října 2019 eTA z Irska na Nový Zéland povinným vstupním požadavkem pro vstup do ostrovního státu. Cestující z Irska musí být držitelem průkazu NZeTA, aby mohli cestovat na Nový Zéland po dobu až 90 dnů od 1. října 2019. Po vydání lze příslušný pas použitý k žádosti o NZeTA použít pro více cest po dobu až 2 let. Stále platné. Irští občané mohou požádat online u NZeTA (New Zealand Electronic Travel Authority) z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Tento formulář je jednoduchý a přímočarý pro irské občany, kteří chtějí navštívit Nový Zéland za účelem turistiky, obchodu nebo tranzitu.

Novozélandské vízové ​​požadavky pro irské občany

 • Cestovní pas – Irští občané, kteří chtějí podat žádost online, musí mít platný cestovní pas. Zároveň musíte zajistit platnost dokladu ještě minimálně 3 měsíce od data vašeho odjezdu z Nového Zélandu.
 • Digitální fotografie – Fotografie by měla být co nejnovější a měla by splňovat všechny ostatní pokyny pro pasovou fotografii.
 • Platební metody – Můžete použít kreditní nebo debetní kartu, ale můžete také platit pomocí PayPal.
 • E-mailová adresa – Vízum obdržíte e-mailem ve formátu PDF. Nezapomeňte vytisknout několik kopií, abyste měli náhradní nebo dvě.
 • Zpáteční letenka – Když dorazíte na letiště, můžete být požádáni, abyste ukázali zpáteční letenku do země vašeho původu (nebo jiné destinace, pokud jste v tranzitu). Pokud ji nemáte, budete potřebovat abyste prokázali, že jste finančně schopni si jej koupit.
READ  Česká republika koupí 77 německých tanků Panther - News Today

Novozélandské vízum pro české občany

Nový Zéland je jedním z nejkrásnějších míst v severní části Tichého oceánu. Má příjemnou atmosféru. Nový Zéland přitahuje mnoho turistů z celého světa. Má úžasnou krásu a atraktivní přírodní krásu. Čeští občané, kteří chtějí přijet na Nový Zéland, musí být před odjezdem na Nový Zéland držiteli platného NZeTA. Cestovatelé, kteří navštíví Nový Zéland z České republiky za účelem turistiky nebo služebně na méně než 90 dní, musí pro vstup do ostrovního státu vlastnit schválený průkaz NZeTA. Nový Zéland osvobodil od vízové ​​povinnosti 60 zemí. Turisté však potřebují NZETA, elektronickou cestovní kancelář. Čeští návštěvníci, kteří cestují na Nový Zéland na delší dobu a chtějí překročit 90denní maximální pobytový limit NZeTA, mohou prozkoumat různé typy turistických víz nabízených vládou Nového Zélandu, aby našli to nejlepší pro vaše cestovní potřeby. Novozélandský úřad pro elektronické cestování byl zaveden vládou Nového Zélandu a bude povinný od 31. října 2019. NZeTA lze rychle a snadno získat a lze o ni zažádat online, takže nemusíte navštěvovat novozélandský konzulát. Žadatelům se proto doporučuje, aby předložili svůj formulář žádosti o NZeTA alespoň 3 pracovní dny před zamýšleným datem odjezdu, aby byla zajištěna přiměřená doba zpracování.

Požadavky novozélandské elektronické cestovní kanceláře (NZeTA) pro české občany

 • Občanský pas je platný minimálně tři měsíce po datu prodloužení z domovské země.
 • Online formulář žádosti NZeTA musí být vyplněn správně a úplně.
 • Platná kreditní nebo debetní karta k platbě online přihlášek a poplatků za IVL
 • Platnou e-mailovou adresu pro příjem schváleného zrušení víz eTA do jejich e-mailové schránky.
 • Dvojí občané musí poskytnout údaje o pasu, do kterého cestují.
 • Cestující cestující s rodinnými příslušníky nebo nezletilými musí požádat o eTA zvlášť pro každého člena.
READ  Video: Skupinová diskuse "Jan Masaryk v Londýně"

Novozélandské vízum pro občany Tchaj-wanu

Nový Zéland je jednou z nejžádanějších turistických destinací na světě. Nový Zéland je destinací pro milovníky přírody. eTA byla zavedena s cílem posílit novozélandské hranice, zlepšit bezpečnost a snížit riziko nelegálního přistěhovalectví. Držitelé tchajwanských pasů jsou osvobozeni od novozélandských víz. To znamená, že ke vstupu do země nepotřebují vízum. Je snadné navštívit Nový Zéland jako tchajwanský občan prostřednictvím dohody o vzájemném bezvízovém styku mezi Tchaj-wanem a Novým Zélandem. I bez víza je novozélandský eTA povinným požadavkem k návštěvě země. Od 1. října 2019 musí tchajwanští občané před vstupem na Nový Zéland požádat o NZeTA. Tchajwanští návštěvníci mohou zůstat na Novém Zélandu pro účely cestovního ruchu až 90 po sobě jdoucích dní s Electronic Travel Authority, NZeTA. NZeTA pro tchajwanské občany umožňuje vícenásobné vstupy během 2leté platnosti a zajišťuje nepřetržitý pobyt 90 dní s každým vstupem. Pobytovou taxu je třeba zaplatit pouze jednou. Žádost o NZeTA je rychlá a snadná. Vyplnění online formuláře trvá jen asi 10 minut a ve většině případů NZeTA zpracuje žádost do 1 pracovního dne od odeslání.

Požadavky na dokumenty eTA New Zealand pro tchajwanské občany

 • Platný tchajwanský pas platný minimálně 3 měsíce po zamýšleném datu odletu z Nového Zélandu
 • Vyplněný online formulář žádosti o Nový Zéland eTA pro Tchaj-wan
 • Platná e-mailová adresa pro příjem NZeTA do jejich doručené pošty.
 • K platbě poplatků NZeTA a IVL můžete použít kreditní nebo debetní kartu.

Mediální komunikace
Jméno společnosti: Novozélandský důstojník
Kontaktní osoba: Zindo Peratu Shelley
E-mailem: Poslat email
Telefon: +1 213-617-6700
Adresa:350 S Grand Ave 1700
Město: Los Angeles
Země: Amerika
Webová stránka: www.new-zealand-visa.co.nz/ha/visa/

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *