Novinky z Českého národního olympijského výboru

Novinky z Českého národního olympijského výboru

28. června 2019 – Český olympijský výbor oznámil, že závodů Olympijského dne po celé republice se zúčastnilo více než 75 000 účastníků, z toho více než 60 000 dětí. Celkem se běželo 81 závodů ve všech 14 krajích ČR T-Mobile Olympijský běh, každoroční soubor závodů pořádaný Národním olympijským výborem, se konal 19. června. Letos se zúčastnilo více běžců než kdykoli předtím, což dokazuje dopad pokračujícího úsilí COV podporovat zdravý životní styl a aktivní životní styl. Všechny podrobnosti tadyPřed dvěma dny, 17. června, oslavil Český olympijský výbor 120 let od svého založení.y Český národní olympijský výbor si výročí připomíná speciálním koncertem u příležitosti, který přilákal mezinárodně známé hudebníky a české olympioniky, za přítomnosti prezidenta Evropského olympijského výboru Janeze Kocijančiče. Oslavy výročí budou po celý rok pokračovat knihou o historii národního olympijského výboru a českého sportu a projektem Příběhy našich olympioniků podporovaným Evropským olympijským výborem. Všechny podrobnosti tady.

8. dubna 2019 Český národní olympijský výbor podepsal s Ruskou mezinárodní olympijskou univerzitou (RIOU) memorandum o porozumění s cílem posílit spolupráci v oblasti sportovního managementu. Memorandum o porozumění podepsali místopředseda Národního olympijského výboru Roman Compost a prezident Ruské mezinárodní olympijské univerzity Lev Belousov za přítomnosti olympijského krasobruslaře a člena výboru sportovců Národního olympijského výboru. Výbor, Klára Křížová (uprostřed fotografie). Dohoda – nejnovější vývoj v programu sportovní diplomacie Národního olympijského výboru – má za cíl poskytovat školení a profesionální rozvoj pro specialisty sportovního managementu, založené na pokročilých vzdělávacích technologiích a metodách, a usnadnit výměnu osvědčených postupů v oblasti vzdělávání, výzkumu a kultura. více informací tady.

READ  České magisterské programy - WTOP News

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *