Novinky na webu: Takže, kde je recenze Harvestella?

Foto: Square Enix

Square Enix HarvstellaTolik očekávané farmářské RPG je dnes k dispozici na Switch a PC. Fanoušci farmářských simáků, kteří se těší na novou hru na eShopu a plánují nadcházející víkend, mohou být ohromeni a budou se divit, kde by naše recenze měla být.

No, pracuje se na tom, ale bohužel ještě není připraveno ke spuštění hry. Jedná se o velkou hru – jak se dá vzhledem k žánru očekávat – a v dostupném čase prostě nebylo možné dát komplexní hodnocení.

Ujišťujeme vás, že na tom pracujeme a rozhodneme se s vámi co nejdříve. Mezitím si pamatujte, že na eShopu Switch je k dispozici demo, které by vám mělo poskytnout dobrou představu o tom, co nabízí (což také přenese postup do hlavní hry, pokud se rozhodnete rozdělit se se svými penězi).

Navíc krásné Felix z Nintendo Live Z našeho videotýmu jsme si vybrali nějakou hratelnost, abychom to shrnuli jako malé předkrmy, než je zkontrolujeme. Toto video by mělo být brzy živé, takže pokud hledáte nějaké horké záběry z Harvestelly, hledejte ho.

Harvestilla zimní mořské světlo
Foto: Square Enix

Naši recenzi zveřejníme co nejdříve, tak ji hledejte v nejbližších dnech. Dejte nám vědět níže, jestli budete hru hrát tento víkend, nebo jestli čekáte na komentáře, než se pustíte do práce na Harvestelle.

READ  DirectStorage ve Windows 11: Herní výkon nové generace s požadavky na PC

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.