Noví Mexičané se ve sportovním divadle dostávají na další úroveň »Časopis Albuquerque مجلة

Když se 13. července přesunou největší baseballová jména do Denveru na Coors Field v Major League All-Star Game, bude tam s nimi i karlovarský rodák Trevor Rogers.

Levý bek Florida Marlins, který byl v roce 2021 jedním z nejpříjemnějších překvapení sportu, byl jmenován jedním z nedělních nadhazovačů národní ligy. „Jen v naprostém šoku, tohle je moje první plná sezóna,“ řekl Rogers telefonicky časopisu. „Je to něco, o čem sníš, ale doopravdy o tom nepřemýšlej, dokud se tam nedostaneš.“

V době, kdy mu manažer Don Mattingly řekl, že byl vybrán v neděli, Rogers v této sezóně zasáhl 110 hráčů v 92 1/3 směně a porazil dva z nejlepších hráčů národní ligy, kolega All-Stars, Corbin Burns z Milwaukee a Jacob. DeGrom z New Yorku, v přímé konkurenci.

Řekl: „Mým cílem je být nejlepším nadhazovačem v baseballu a na tom stále pracuji.“

………………………………………….. …………..

Jeho fanouškovská základna v Karlových Varech, kde zaujal jako středoškolský sportovec, se k němu nepochybně přidá. Carlsbad Current Argus to řekl, když Rogers uskutečnil svůj první prvoligový zápas: „Město Carlsbad bude vždy považovat 25. srpna 2020 za zvláštní den ve své historii – den, kdy Trevor Rogers z Carlsbad Alumni Kafman zahájil svůj první NFL startem výkon Bez bodů ze čtyř běhů.

I v tom může být vystoupení ve hře hvězd.

Rogers není jediným sportovcem v Novém Mexiku, který se chystá zasáhnout velkou scénu.

• Andrea Howard, bývalá hvězda La Cueva, která hraje na univerzitě v Novém Mexiku, byla v neděli vybrána na finální listinu italského národního softbalového týmu, aby se zúčastnila olympijských her v Tokiu. Nedělní oznámení přišlo na paty impozantního výkonu Howarda na evropském šampionátu. Zahájilo všech 11 italských her a skórovalo 0,545 se šesti homeruny a 23 RBI.

READ  Dominic Thiem vs Pablo Andujar, Angelique Kerber vs Anhelina Kalinina, novinky, aktualizace

“Pojďme si vzít medaili !!!!” V neděli jsem tweetoval.

Itálie hraje ve Spojených státech 21. července v Tokiu nebo 20. července v 21:00 EST.

• Absolventka Akademie Albuquerque Annika Apostalonová bude reprezentovat Českou republiku v Tokiu, kde bude plavat ve štafetě na 4×100 m volný způsob. Její matka je z České republiky a Annika má dvojí občanství od roku 2018. V roce 2013 absolvovala Akademii v Albuquerque.

Apostolon říká, že to byl „fantastický výlet“. „Je potěšením mít trenéra plavce, který dosáhne vrcholu soutěže,“ řekl Dave Barney, nyní trenér akademie v důchodu.

Rogers, Howard a Apostalon dosáhli tohoto vrcholu díky talentu, tvrdé práci a odhodlání. Gratulujeme. Uznání, kterého se jim dostává, si zaslouží.

Tento úvodník se poprvé objevil v časopise Albuquerque. Napsali členové redakční rady a není podepsán, protože představuje názor novin a nikoli názor knihy.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *