Nové zobrazení panelu Microsoft Outlook Calendar vypadá podobně jako Trello

Společnost Microsoft provádí první významnou změnu ve způsobu, jakým se kalendář aplikace Outlook zobrazuje v letech. Nové zobrazení panelu kalendáře aplikace Outlook bude brzy k dispozici v Outlooku pro web a funguje podobně jako Trello. Je to nový dynamický pohled, který vám umožňuje organizovat schůzky spolu s úkoly, poznámkami, cíli, odkazy, soubory a dalšími.

Podobně jako Trello můžete přidat nové informační karty, které vám pomohou uspořádat kalendář a schůzky. Soubory mohou sedět vedle této prezentace nebo dokonce jednoduchých poznámek a cílů, které vám pomohou s organizací. Je to v podstatě stále se rozšiřující deska, která se snaží udělat vše pro to, aby byl váš kalendář čistý a aktuální.

Nový panel kalendáře Outlook vypadá hodně jako Trello.
Foto: Microsoft

„V průměru lidé používají 6 nástrojů ke sledování všech věcí, které potřebují k dokončení“ Říká Gabriel Valdez, Produktový marketingový manažer pro tým Microsoft Outlook. „To je spousta přepínání kontextu, tam a zpět, možná i dvojité sledování.“ Toto nové zobrazení panelu Kalendář je navrženo tak, aby lidem pomohlo snížit nutnost přepínání mezi nástroji a aplikacemi, aby si mohli spravovat čas.

Společnost Microsoft nejprve zavádí toto nové zobrazení kalendáře dlaždic v Outlooku pro web a brzy bude k dispozici také pro podnikové a vzdělávací uživatele. Není však jasné, jak se toto nové zobrazení v budoucnu objeví v Outlooku pro Windows nebo v mobilních verzích Outlooku.

Společnost Microsoft také optimalizuje Outlook pro iOS a Android pro plánování schůzek. Později v tomto měsíci se pro všechny obchodní a vzdělávací uživatele objeví navrhované časy schůzek, což usnadňuje předcházení konfliktům při plánování schůzek s více účastníky.

READ  Amazon zavádí nabídky Black Friday brzy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *