Nové tituly QUByte Classics oznámené pro PS4, Xbox One a Switch – Glover, Iron Commando, Brave Battle Saga a další

QUByte Interactive Oznámena nová řada titulů QUByte Classics – opětovné vydání starých her pro Playstation 4A Xbox OneA konvertuje– počítaje v to Nintendo 64 A Play Station Osnovy Glover.

Kompletní výběr nových reklam naleznete níže.

porazit jes (2023)

  • Archivy Beat ‚Em Up: Iron Commando and LegendŽelezné komando Původně jej vyvinulo francouzské studio Průchod oblast a uvolnění Zábavní systém Super Nintendo 10. února 1995 v Japonsku. legenda Byl vyvinut stejným studiem a poprvé vydán v dubnu 1994 v Severní Americe.
  • chrániče kamenůchrániče kamenů Původně byl vyvinut britským studiem Eurocom a vydán pro Super Nintendo Entertainment System v listopadu 1994.

Osnovys

  • GloverGlover je hádanka dobrodružná hra Skládá se ze šesti světů s 30 různými úrovněmi. Ovládáte atraktivní rukavici, která chodí dvěma prsty, přihrává si a hraje si s skákajícím gumovým míčkem. Původně byl vyvinut britským vývojářem Interactive Studios a byl vydán pro Nintendo 64 16. listopadu 1998 v Severní Americe.

RPG (2023)

  • Epic Brave Battle: Legend of the Magical WarriorEpic Brave Battle: Legend of the Magical Warrior Původně byl vyvinut tchajwanským studiem Chuanpu Technology a vydán pro Sega Genesis/MegaDrive 1996.
  • Legenda o WukonguLegenda o Wukongu Původně byl vyvinut tchajwanským studiem Gamtec a vydán pro SEGA Genesis / Mega Drive v roce 1996.

Podívejte se na výběr z trailerů níže.

Epic Brave Battle: Legend of the Magical Warrior

Glover

Železné komando

legenda

Legenda o Wukongu

READ  Nejlepší funkce iOS, iPadOS a macOS, které Apple na pódiu neoznámil

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.