Nové technologické demo Unity předvádí vylepšení vlasů a obličeje

Nové technologické demo Unity předvádí vylepšení vlasů a obličeje

Vzhledem k tomu, že tento týden začíná konference Game Developers Conference (GDC) 2022, vývojáři stojící za herním enginem Unity Zveřejněte nové demo grafické technologie v reálném čase Říká se tomu „nepřátelé“.

Video je svým dějem a prostředím poměrně jednoduché – alespoň zpočátku. Žena se posadí na šachovnici, pak její stůl začne cestovat do patra pomocí mechanického výtahu. Kamera vzhlédne, když se stěny pohybují kolem postavy pomocí stovek přesných mechanických dílů.

Nakonec se kamera začne obracet k samotné postavě, když začíná hrát šachové figurky. Celá modelka vypadá téměř jako reálná, s vráskami na rukou, živůtkem košile a vlasy na hlavě, které se zde skutečně projevují. Zatímco ukázky, jako jsou tyto, jsou často roky před praktickou implementací, Unity odhalilo, že do programu brzy přijde nový vlasový systém a „digitální lidské nástroje“ – „za měsíc nebo dva“ Podle blogu který se objevil s demem.

Demo je vlastní ukázkou této technologie, ale výše uvedený blog na webu Unity vysvětluje, jak některé nové technologie vykreslování fungují v reálném čase a co je dělá tak působivými, zejména pokud jde o zaměření na vlasy a obličej postavy.

READ  Ilustrované hluboké učení, část 1: Jak funguje neuronová síť? | Autor: Shreya Rao | ledna 2024

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *