Nové případy COVID-19 na Floridě se téměř zdvojnásobily, když se zvýšila míra pozitivity

Nové případy COVID-19 na Floridě se téměř zdvojnásobily, když se zvýšila míra pozitivityduff? Dave: Nová čísla, která otevírám – otevírání očí – mnoho nových případů, více lidí přistávajících v nemocnici, místní vedoucí se snaží dostat více očkování. >> Čísla rozhodně jdou špatným směrem. DAVE: Celostátní čísla jsou k dispozici pouze dříve – více než 45 000 nových případů týdně, jen abychom to shrnuli, zdvojnásobte počet nových případů z doby před týdnem, zhruba týden před tím. Seminole County má také infarkt dva týdny po 4. červenci. >> Zaznamenali jsme nárůst současných případů na méně než 1 500 lidí zde v kraji. To se datuje téměř před tisíci týdny a bylo to mnohem, mnohem méně než před týdnem. Duff: Pozitivní celostátní, 11,5% ve srovnání se 7,8% před týdnem. Nouzový ředitel okresu Seminole říká, že nenavrhne mandát masky, ale žádá lidi bez maskování, aby dostali výstřel nebo masku na ochranu sebe a ostatních, což vyvíjí tlak na vakcíny. >> Nikdo nikdy neřekl, že vám vakcína zabrání nakazit se virem. To vám pomůže vybudovat imunitu, abyste neskončili v nemocnici nebo nebyli mrtví. Dave: Místní vedoucí zdravotního oddělení okresu Seminole říká, že 58% těch, kteří mají kvalifikaci, bylo předem očkováno, a doufá, že vidlice nebude trvat dlouho. >> Doufejme, že se tento nárůst vrátí rychleji než v loňském roce, protože máme větší populaci – no, nyní máme nějaké očkování. To jsme minulý rok neměli. DAVE: Seminole County také šíří zprávy na sociálních médiích a snaží se odstranit obavy z očkování na základě rozšířených dezinformací a v případě pochybností požádat o spolehlivý zdroj. >> Zavolejte svého lékaře. Zavolej někomu, komu důvěřuješ. Doktorovi jasně důvěřujete. Půjdete na fyzickou. Získejte informace od nich. Dave: Může existovat mnoho důvodů pro vysokou míru pozitivity. Jedním z nich je, že se testuje méně lidí, takže ti, kteří se podrobí testům, protože jim je špatně, toto číslo zvýší. Pro počty nových případů by to byl indikátor šíření komunity. Sousedství

READ  V Saskatoonu byl los na Zemi přiveden zpět do volné přírody

Nové případy COVID-19 na Floridě se téměř zdvojnásobily, když se zvýšila míra pozitivity


Nové případy COVID-19 na Floridě se od minulého týdne téměř zdvojnásobily, zpráva o koronaviru z tohoto týdne ukázala, že ve státě bylo 45 603 nových případů, což je téměř dvojnásobek 23 562 případů v předchozím týdnu. Míra byla 11,5%, oproti 7,8% minulý týden. Grafy z floridského ministerstva zdravotnictví ukazují, že počet nových případů se od poloviny června neustále zvyšuje, zatímco počet podaných dávek vakcíny proti koronaviru od 1. března klesá. V roce 2020 bylo na Floridě očkováno více než 11 milionů lidí. Celkem bylo tento týden očkováno 127 459 osob, přičemž největší počet nových případů byl ve věku 30 až 39 let, přičemž v této věkové skupině bylo 8 965 nových případů.

Nové případy COVID-19 na Floridě se od minulého týdne téměř zdvojnásobily.

Zpráva z tohoto týdne o koronaviru ukazuje, že ve státě je 45 603 nových případů, což je téměř dvojnásobek počtu 23 562 případů v předchozím týdnu.

Zpráva také ukazuje celostátní míru pozitivity 11,5%, oproti 7,8% minulý týden.

Grafy z floridského ministerstva zdravotnictví ukazují, že počet nových případů se od poloviny června neustále zvyšuje, zatímco počet podaných dávek vakcíny proti koronaviru klesá.

Od 1. března 2020 bylo na Floridě očkováno více než 11 milionů lidí. Tento týden bylo očkováno celkem 127 459 osob.

Největší počet nových případů je ve věku 30 až 39 let, přičemž v této věkové skupině je 8 965 nových případů.

READ  Bývalý dánský ministr obrany - CNN

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *