Nováčci mají zájem vyrazit na domácí půdu na DipSport Czech Ladies Open

Na letošním DipSport Czech Ladies Open jsou Christina Napoliová a Theresa Maleka nadšené, že to uvidí před domácím publikem.

Oba absolvovali LET Q-School v prosinci loňského roku, oba jsou nováčky a mají na LET solidní start své kariéry.

Napoleon odstartoval skvělou kariéru na LET s cílem T2 na Aramco Saudi Ladies International, po kterém následoval T9 na Jபberg Ladies Open.

Meleka minulý týden ukončila dosavadní sezonu v 16členné individuální soutěži na Aramco Team Series v Londýně.Th Umístění.

„Minulý týden byl v Londýně šílený. Zavolali mi, že jsem ve středu, a měli byste více využívat těchto příležitostí, protože zápasy jsou lepší a mám rád týmovou akci.“ Řekla Meleka.

„Bylo to trochu stresující, protože jsem nestihla spoustu věcí zorganizovat nebo o věcech přemýšlet, ale bylo to super. V pátek jsem slavila i narozeniny, takže to bylo ještě lepší, celkově byla soutěž lepší, já opravdu si to užil.

Čtyřiadvacetiletý hráč se ale těší, až bude doma a bude hrát v Royal Peron Golf Club v přítomnosti rodiny a přátel.

„Už jsem na tomto hřišti hrál dvakrát, toto je potřetí, takže se trochu těším, že budu hrát doma, ale pokusím se hrát svůj golf,“ řekl. Pokračovala.

„Užívám si své první roční turné, cesta je někdy únavná, ale užívám si každý zápas a každý týden jezdím do nových zemí a nových golfových hřišť.

„Prvním cílem je vždycky udělat cut, můj zatím nejlepší výsledek je 16., takže to chci zlepšit, desítka bude lepší, ale snažím se na to netlačit.

„Dneska přijela máma s tátou, v sobotu přijedou brácha s dědou, takže za mnou chodí hodně lidí, je to dobrý, tak to zkusím vymyslet.“

Napoleova, bývalý fotbalista, který bydlí 45 minut od golfového hřiště, nečekal, že jeho nová sezona dopadne tak, jako kdy předtím.

READ  V Praze demonstrovaly tisíce lidí proti nařízení očkování

Šestadvacetiletý hráč si ale užívá turistickou kariéru a v posledních měsících se kvůli zranění vrací na farmu.

„Uspořádat tuto akci v Čečensku je naprosto úžasné. Moc se na to těším. Doufám, že počasí vydrží.“ řekl Napoleon.

„Doufal jsem, že letos dosáhnu nějakých dobrých výsledků, ale nic takového neočekávám. Doufám, že budu moci začít znovu a uvidím, jak to bude v průběhu roku. Pořád je spousta akcí a já jsem velmi s nadšením to dělat celý rok.

„Po Saúdské Arábii jsem cítil trochu hybnosti, tak jsem vylezl na tu vlnu a doufal, že v ní budu co nejvíc, ale byla to událost a pak jsem začal pociťovat zranění. Dostal jsem měsíc volna a Pomalu se vracím tam, kde bych měl být.

„První dvě akce mi připadaly, že to nebylo tam, kde jsem chtěl, byl jsem připravený hrát, ale nemyslel jsem si, že moje tělo je, ale teď je to jiné, tak uvidíme, jak to půjde. Cítím se lépe. „

Domácí národ má dobré zastoupení s méně než 15 hráčkami, které se těší na vítězství na domácí půdě, včetně Sarah Kouskov, která v roce 2021 vyhrála Amundi Czech Women’s Challenge v LET Access Series.

Trojnásobná vítězka LET Megan McLarenová chce přidat další úspěchy v roce 2022, zatímco Švédka Johanna Gustavson a Argentinka Magdalena Zimmermacher – třetí a pátá Costa del Sol v závodě 2022 – usilují o své první vítězství.

அனைத்து Postupujte podle všech kroků v LETGolf Instagram A Cvrlikání A evropské turné pro ženy Facebook A Webové světlo – #RaiseOurGame #CzechLadiesOpen.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.