Nová verze Riven je lepší než Myst

Most na tajemný ostrov
Přiblížit / Vracejí se stejné nádherné výhledy roztržený předělat.

Samuel Axon

Nové vydání Torn: Pokračování záhady Tento týden ji vydali vývojáři původní hry. Vytváří skvělou rovnováhu mezi znovuvytvořením a novinkou a na základě pár hodin hraní s ním jde o obrovský úspěch.

Mlha Tohle byla klasika, na kterou většina lidí ráda vzpomíná z rané éry CD, ale pro mě to bylo její pokračování, roztrženýVrcholem byl film. Poté kvalita následných dílů klesala. Druhý film byl vyvrcholením.

Byl rozhodně ambicióznější než… tajemný. Namísto hrstky pevně nacpaných parkových světů nabídl jedinečný, soudržný svět, který se svým způsobem cítil zažitý a ponořený do historie. tajemný Nemohou se úplně shodovat.

Zajímavá nabídka

Bylo to díky vynikající umělecké režii, ale také díky výraznému soundtracku.

Z velké části se remaku daří dosáhnout obou těchto věcí. Zatímco původní hra byla podobná první hře, tajemný Tam, kde jste museli klikat, abyste mohli procházet statické obrázky, abyste mohli prozkoumat herní svět, nový navazuje na verzi z roku 2020 tajemný Remake (a hodně zapomenutý rok 2000 Skutečná mlha) při poskytování plné akce hráči, podobně jako v současných logických hrách z pohledu první osoby vývod, svědeknebo Princip TalosVzhledem k tomu, že je snadné tímto způsobem znovu vytvořit mnoho z původních úhlů kamery, bylo by hezké, kdyby existovala možnost ovládat hru jako v originále, ale chápu, proč to nebylo prioritou.

Prostředí zůstávají stejně atmosférická a detailní jako dříve.
Přiblížit / Prostředí zůstávají stejně atmosférická a detailní jako dříve.

Samuel Exon

Stává se, že dnešní grafický hardware odvádí skvělou práci při replikaci dříve statických obrázků v plném 3D. (Je tu také podpora VR, i když jsem to ještě nezkoušel.) Hudba je stále stejně dobrá jako kdysi.

READ  Zahájení operace kombinovaných zbraní aura

Pokud jde o displej, existují pouze dvě nevýhody. Za prvé, slyšel jsem, že lidé pracující na starším hardwaru mohou mít potíže s dosažením uspokojivé přesnosti a výkonu. Hru jsem hrál na MacBooku Pro M1 Max a stolním PC s Windows 11 s procesorem AMD Ryzen 9 5900X a grafickou kartou Nvidia GeForce RTX 3080 MacBook Pro spustil hru na maximální nastavení při nativním rozlišení notebooku při zhruba 30 snímcích za sekundu. Desktop udělal to samé ve 4K při 120 snímcích za sekundu. Ale obě jsou moderní, pokročilá zařízení, takže výsledky se mohou lišit.

Za druhé, původní herní plně animovaná video představení byla nahrazena plně 3D postavami podobnými videohře. Je to nutný ústupek, ale mám pocit, že některé postavy byly promarněné. Nicméně odvedli docela dobrou práci, když odpovídali pohybům původních videí.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *