Nová studie zjistila, že česká verze Netflixu má nejlepší filmy

Nová studie zjistila, že česká verze Netflixu má nejlepší filmy

Vykoupení z věznice Shawshank. Schindlerův seznam. Pán prstenů: Návrat krále. Temný rytíř.

Některé z nejlepších filmů, které kdy byly natočeny, jsou k dispozici na Netflixu, ale ne všechny verze Netflixu jsou k dispozici. Nová studie kombinující hodnocení uživatelů IMDb, nominace na ceny a vítěze všech titulů dostupných na Netflixu zjistila, že česká verze streamovací platformy obsahuje nejlepší filmy ze všech titulků z celého světa.

Český překlad Netflixu má aktuálně nejvyšší hodnocení filmu na IMDb za dlouhou dobu, Vykoupení z věznice Shawshank, Například. Ale tenhle film takhle ne K dispozici pro streamování na Netflixu mimo jiné v USA nebo Velké Británii.

Studii provedl web srovnávající ceny ve Spojeném království PřepnoutPoužijte službu hodnocení Flexgym Třídí dostupnost Netflixu a uživatelská skóre IMDb a přidává je k celkovému počtu ocenění a nominací za všechny dostupné filmy. Konečné skóre Netflixu (ze 100) bylo poté mapováno do katalogu Netflix každé země.

Možná překvapivě se na prvním místě v žebříčku zemí s nejlepšími filmy dostupnými na Netflixu umístila Česká republika, která na Netflixu získala 100 bodů. Na druhém místě se umístilo Japonsko (97,99), následované Jižní Koreou (94,33), Maďarskem (93,07) a Německem (90,77).

V samostatných žebříčcích televizních seriálů bylo zjištěno, že Spojené království má nejlépe hodnocené televizní seriály dostupné na Netflixu (se skóre 100), následované Belgií (94,64), Thajskem (94,49), Singapurem (94,14) a Švýcarskem ( 94,12).

Česká republika se v hodnocení televizních seriálů nedostala do první patnáctky. V celkovém hodnocení filmů a televizních seriálů se však Česká republika umístila na druhém místě za Japonskem, pokud jde o nejlepší tituly dostupné na Netflixu napříč filmy a televizními pořady.

Studie nemusí být zcela přesná. Použijte data poskytnutá Flixgem a ne přímo z IMDb, například švédské komiksy vysněný dům (Drumkaken) Je hodnocen jako nejlepší film dostupný na Netflixu s hodnocením 9,4 na IMDb. Na IMDb však film ve skutečnosti získal mnohem skromnější hodnocení 5,5.

READ  Recenze: Word - Cineuropa

Stejně tak Flixgem hodnotí egyptská dramata Syn konzula (Syn konzula) 9.1 (hodnocení 6.6 na IMDb) a česká klasika Zelené zlato (Starcy je integrovaná) 9,0 (hodnocení 7,2 na IMDb). Za předpokladu, že se takové chyby vyskytují ve všech lokalizačních procesech, neměly by mít na konečné výsledky velký rozdíl.

Tituly dostupné na Netflixu se samozřejmě neustále mění. Když byla studie provedena, Kmotr, část první a druhá Byly dostupné na streamovací platformě, ale mezitím zmizely.

Nicméně, gangsterské klasiky jsou milovány dobří kluci, Zjizvená tvář, NehmotnéA Kdysi dávno v Americe – s celým svým čtyřhodinovým režisérským sestřihem – vše aktuálně dostupné na české verzi Netflixu.

Mezi další klasiky, které se nyní streamují na Netflixu v České republice – ale možná ne nikde jinde – patří Čelisti, Velký Lebowski, Zpět do budoucnosti, Matice, Sedm, Blade RunnerA Monty Pythonův život Briana.

Podle tiskové zprávy byla studie k 16. září 2021 přesná.

Toto jsou země s nejlepšími filmy dostupnými na Netflixu podle hodnocení Uswitch:

1. Česká republika
2. Japonsko
3. Jižní Korea
4. Maďarsko
5. Německo
6. Indie
7. Švýcarsko
8. Rumunsko
9. Belgie
10. Slovensko
11. Kanada
12. Spojené království
13. Itálie
14. Hongkong
15. Austrálie

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *