Nová sluchátka HX od společnosti Bang & Olufsen nabízejí výdrž baterie 35 hodin za 499 USD

Nejnovější dvojicí sluchátek od Bang & Olufsen jsou Beoplay HX. Funguje přes ucho, potlačuje hluk a poskytuje až 35 hodin skutečně působivé výdrže baterie. Sluchátka dnes vycházejí v černé barvě za 499 USD (499 GBP / 499 EUR), ale na konci dubna přichází bílý model, po kterém v květnu následuje bílá a hnědá verze.

Za 499 dolarů patří Beoplay HX k nejdražším dostupným bezdrátovým sluchátkům s potlačením hluku. Pro společnost Bang & Olufsen to však není neznámá oblast: první Sluchátka Beoplay H9 Přesně stejné náklady – a to je společnost, která také prodává Pár Bluetooth sluchátek za 800 $.

Jeho výdrž baterie přibližně 35 hodin překoná všechny konkurenty (a vypne ANC až 40 hodin). 549 $ AirPods Max Hodnoceno je pouhých 20 hodin se zapnutým ANC Náš nejlepší výběr 350 $ Sony WH-1000XM4 Může trvat až 30 hodin. Ostatní, jako Bezdrátový Sennheiser Momentum 3 Nebo Shure Aonic po dobu 16, respektive 20 hodin.

V květnu následoval bílý a hnědý model.
Foto: Bang & Olufsen

Kromě výdrže baterie získáte za kvalitu 499 také kvalitu sestavení. Náušníky Beoplay HX jsou vyrobeny z jehněčí kůže s vnitřní podšívkou z paměťové pěny, zatímco čelenka využívá ve své konstrukci hovězí a tkané textilie. Samotné náušníky mají hliníkový disk uzavřený v recyklovaném plastovém víčku a posuvníky ramen jsou hliníkové.

Zbytek specifikace Beoplay HX je typický. K dispozici je port USB-C pro nabíjení, 3,5 mm konektor pro kabelové připojení, tlačítka na levém a pravém sluchátku a dotykové ovládání pouze na pravé straně. Sluchátka podporují Bluetooth 5.1 a pro kodeky získáte aptX Adaptive, AAC a SBC. Google Fast Pair a Microsoft Swift Pair jsou zahrnuty pro snadné párování s jejich příslušnými platformami. A ano, sluchátka se dodávají s 3,5 mm kabelem v krabici, na rozdíl od AirPods Max.

READ  Nová kamera Street View od Googlu je přenosnější (a vypadá divně atraktivně)

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *