Nová skládací zařízení a hodinky Galaxy od Samsungu prosakují rozmazané obrázky

Nová skládací zařízení a hodinky Galaxy od Samsungu prosakují rozmazané obrázky

Samsung se chystá příští měsíc uspořádat další Galaxy Unpacked, což by mělo vést k uvedení nových Galaxy Watch, Fold, Flip a Ring. V současné době unikly online nové propagační materiály pro Galaxy, i když je trochu obtížné je získat.

Létání pod radarem Samsungu – alespoň na chvíli –Efflex Uvolnila několik mozaikových obrázků svých nadcházejících zařízení ve formě nepublikovaných marketingových obrázků. Uniklé obrázky ukazují Galaxy Z Fold 6, Z Flip 6, Galaxy Ring a Galaxy Watch 7.

Nebýt bezpočtu předchozích úniků a fám kolem každého z těchto zařízení, asi by bylo těžké říct, které telefony a hodinky jsou na obrázku Tiled zobrazeny. Je však velmi snadné jej rozeznat z dálky nebo když lehce překřížíte oči.

Pokud jde o detaily, nové obrázky neukazují mnoho funkcí nalezených na každém zařízení. Zdá se, že Samsung upřednostní vodotěsné schopnosti Galaxy Watch 7, pokud únik zadržuje vodu. To by mohlo znamenat lepší hodnocení hodinek než 50 ATM, i když bychom nezatajili dech.

Samsung již některé z těchto marketingových obrázků sám unikl. Tato skupina ukázala Galaxy Z Fold 6 a Z Flip 6 s jejich novými krabicovými designy. Tyto jasné obrázky také ukazují nový design fotoaparátu Samsung.

Je pravděpodobné, že všechna zařízení zahrnutá do úniku budou plně oznámena během konference Galaxy Unpacked v Paříži příští rok v červenci.

Více o Galaxy:

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

READ  Nejlepší technologické nabídky tohoto týdne: Final Fantasy VII Remake, Beats Solo Pro a další

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *