Nová funkce Kalendáře Google přerušuje plánování tam a zpět

Zvětšení / Nové uživatelské rozhraní „Stránka rezervace“. Toto je adresa URL, kterou můžete vytvořit a odeslat komukoli.

Google

Nejnovější aktualizace Kalendáře Google slibuje, že vezme spoustu schůzek tam a zpět. Google oznámil v pátek Uživatelé si brzy budou moci vytvořit uživatelské rozhraní „rezervační stránky“, které budou moci poslat komukoli. Nabídnete období, ve kterých byste chtěli mít schůzku, a druhý uživatel si bude moci vybrat čas.

Uživatelé pracovního prostoru si brzy budou moci vybrat schůzku pomocí tlačítka Vytvořit schůzku. Tím se spustí uživatelské rozhraní, které lze použít k vytvoření webové stránky pro schůzku. Uživatelé Workspace si označí časy, kdy chtějí mít schůzku, a poté zadejte dobu trvání schůzky, místo (nebo místnost Google Meet) a přidejte název a popis.

Jakmile je vše vyplněno, kalendář vytvoří „rezervační stránku“ hostovanou společností Google a tvůrce může poslat adresu URL někomu jinému. Druhá osoba si pak může snadno vybrat čas a přidat schůzku do kalendáře. Podobná funkce časových úseků byla dříve k dispozici, pokud byli oba uživatelé ve stejné organizaci pracovního prostoru, ale nyní můžete uživatelské rozhraní tohoto časového úseku zobrazit komukoli chcete, dokonce i uživatelům bez účtu Google.

Uživatelské rozhraní pro vytvoření rezervační stránky.
Zvětšení / Uživatelské rozhraní pro vytvoření rezervační stránky.

Google

Tvůrce stránky rezervace bude muset používat alespoň verzi služby Google Workspace „Business Standard“. Business Starter nižší úrovně je stále placený, ale nemá přístup k těmto skvělým novým funkcím. Tato funkce by měla být dostupná všem do 9. dubna. Jakmile jej budete mít, stačí načíst webovou verzi Kalendáře Google, kliknout na tlačítko Vytvořit a zvolit Plán.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.