Nová aktualizace Galaxy A33 5G přináší režim údržby, listopadovou bezpečnostní záplatu

Nová aktualizace Galaxy A33 5G přináší režim údržby, listopadovou bezpečnostní záplatu

Samsung má Aktualizace zabezpečení z prosince 2022 byla vydána rychle pro většinu svých smartphonů. Některé telefony Galaxy se však ze strany společnosti nedočkaly stejného zájmu. Například soubor Galaxy A33 5G Získává aktualizaci zabezpečení z listopadu 2022 o měsíc později, než je ideální načasování.

V Evropě byla vydána nejnovější aktualizace softwaru pro Galaxy A33 5G. Uchovává verzi firmwaru A336BXXU4BVKBV současné době je k dispozici ve Slovinsku. Ostatní evropské země by jej měly dostat během několika příštích dnů. a Oprava zabezpečení z listopadu 2022 součástí této aktualizace Opravuje čtyřicet bezpečnostních děr. Aktualizace také přináší vzor údržby Samsung debutoval před několika měsíci.

Pokud jste uživatelem Galaxy A33 5G v Evropě, můžete nyní kdykoli získat aktualizaci zabezpečení z listopadu 2022. Na novou aktualizaci se můžete podívat na nastavení » aktualizace systému a odposlouchávání Stáhněte a nainstalujte. Můžete také získat nový firmware z naší databáze firmwaru a problikněte jej ručně.

Samsung Uvolnění Galaxy A33 5G vedle Galaxy A53 5G a Galaxy A73 5G na začátku tohoto roku s Androidem 12 na palubě. On ona Získání aktualizace One UI 5.0 založené na Androidu 13 Před několika týdny obsahoval bezpečnostní aktualizaci z října 2022.

samsungGalaxy A33 5G

READ  Technologie redukce latence Nvidia je k dispozici všem hráčům Overwatch s GPU jejich společnosti

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *