Nová 7% sleva od Monefit SmartSaver přináší revoluci na trhu spoření a investic

Žádné poplatky, přístup na vyžádání a vysoce úročený investiční účet ztěžují práci peněz

Tallinn, EstonskoA 14. prosince 2022 /PRNewswire/ — Monefitkterá je součástí přední společnosti v oblasti spotřebitelských finančních technologií, Skupina CreditstarSmartSaver spuštěn; Nový a inovativní investiční produkt navržený tak, aby nabízel špičkové úrokové sazby a pomohl lidem ušetřit peníze a generovat dodatečné příjmy v této době rostoucí inflace a životních nákladů. SmartSaver nabízí 7% roční úrok a nevyžaduje žádné poplatky nebo blokovací lhůty pro výběr prostředků, což poskytuje pracnou možnost pro každého, kdo chce zvýšit své úspory nebo diverzifikovat své investiční portfolio.

S dvoucifernou inflací, která má hluboký vliv na reálnou hodnotu hotovosti a dokonce Nejlepší spořicí účty jsou snadno dostupné SmartSaver, který platí pouze kolem 3 %, poskytuje přesvědčivou možnost, jak přimět finanční aktiva pracovat tvrději.

SmartSaver je navržen tak, aby byl co nejpřístupnější – každému, kdo nemá žádné předchozí znalosti trhu, počínaje jakoukoli částkou investice, až po zkušené investory, kteří chtějí diverzifikovat své portfolio. SmartSaver má za cíl snížit volatilitu úroků na investičních trzích. Díky pevné úrokové sazbě investoři přesně vědí, kolik vydělají. Roční výnos (APY), neboli efektivní roční sazba, bude vždy nad 7 %, s přihlédnutím k vlivu složeného úroku. Bez skrytých poplatků nebo nákladů jsou prostředky k dispozici do deseti pracovních dnů od žádosti o výběr. První přilákání bylo pozitivní, více než 30 % uživatelů znovu investovalo během prvních dvou týdnů od registrace.

„Nějakou dobu jsem si šetřil na majetek, ale jsem frustrovaný mírami úspor, které nabízejí banky, což, když se zohlední inflace, znamená, že ve skutečnosti denně ztrácím hodnotu. Akciové trhy považuji za velmi volatilní.“ nyní, takže přítel doporučil SmartSaver. Silný zájem ve srovnání s bankami a má možnost výběru, takže si mohu vždy vybrat své peníze, kdykoli se mi zachce. Byla to pro mě nejlepší volba,“ komentoval zákazník SmartSaver UK pan Z Tiwari.

READ  Přijetí eura ztíží kruté zimy, varuje bývalý chorvatský premiér - EURACTIV.com

„Peníze na nízko úročených bankovních účtech jsou problémem už léta. Současná míra inflace a nízké úrokové sazby znamenají, že úspory jsou nižší než kdy jindy,“ řekl produktový ředitel Monefitu. Kashyap Shah. „Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout každému, kdo chce rozšiřovat svá finanční aktiva, příležitost přimět své peníze, aby pro ně pracovaly tvrději v této obtížné ekonomické době. Doufáme, že to umožní mnoha dalším lidem dosáhnout svých finančních cílů, ať už jde o úspory na dovolenou nebo založit firmu. nebo rozvinout podnikání, zanechat dědictví nebo spořit dětem, umožnit přerušení kariéry, koupit si nový domov nebo jen šetřit na deštivý den.“

S financováním od SmartSaver mají úvěrové společnosti Creditstar Group přístup k dodatečnému kapitálu k rozšíření svých úvěrových služeb, což jim pomáhá růst jejich podnikání na jejich osmi provozních trzích; Spojené království, DánskoA EstonskoA FinskoA ŠpanělskoA ŠvédskoA Česká republika A Polsko. K dnešnímu dni Creditstar Group vyplatila investorům 83 milionů EUR na úrokových výnosech z investic více než 850 milionů EUR.

SmartSaver se snadno registruje a je k dispozici investorům ze 74 zemí, kteří mají bankovní účet v zemích Evropského hospodářského prostoru (EHP). jít do www.monefit.comChytrý spořič Pro více informací a registraci.

O společnosti Monefit

Monefitčást Skupina Creditstar, vytváření finančních produktů, které jsou šité na míru spotřebiteli a jeho každodenním potřebám. Jeho dva základní produkty, SmartSaver a CreditLine, jsou navrženy tak, aby rychle sledovaly úspory, umožňovaly půjčování si za lepších podmínek a pomáhaly lidem získat ze svých peněz maximum. Jejich nabídky jsou dostupné na všech zařízeních s rychlým a snadným uživatelským zážitkem.

Creditstar Group, která byla zahájena v roce 2006, je dlouhodobě zavedená skupina finančních technologií poskytující zodpovědná úvěrová řešení a inovativní finanční služby, regulované příslušnými orgány na každém z trhů, kterým působí. S více než 1,2 milionu zákazníků v EvropaJejím posláním je zlepšovat životy lidí pomocí technologií k poskytování bezproblémových finančních služeb.

READ  Russia News: Většina podporuje další útoky na země EU a použití jaderných zbraní | svět | Zprávy

Kontakt pro média:
[email protected]+44 (0) 207 751 4444

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1967727/Monefit_Logo.jpg

Zdroj: Monefit

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *