Nouzový stav vlády České republiky, ale WSOPE pokračuje

Po prudkém nárůstu případů COVID se čtvrteční večer Poker Europe’s World Series of Emergencies potopil s celým pohostinským oddělením České republiky.

Kings Resort potvrdil, že WSOPE bude pokračovat navzdory národní nouzi v České republice. (Obrázek: Kings Resort)

Český ministr zdravotnictví Adam Vojtěch ve čtvrtek vyhlásil stav nouze a zavedl nová omezení. Vojtěch zakázal alkohol na veřejných prostranstvích, uzavřel vánoční trhy a ve 22 hodin zavedl zákaz vycházení v barech, restauracích, nočních klubech a kasinech.

30denní výjimečný stav je omezen na ubytování až 1000 lidí. Tato omezení ve spojení s dříve zavedenými pravidly imunizace znamenají, že Kings Resort musí aktualizovat rozvrh WSOPE.

WSOPE nebyla příliš ovlivněna novými vládními předpisy

Důležité je poznamenat, že WSOPE bude pokračovat. Ale podle toho, jak se to v Česku za poslední měsíc změnilo, může se to změnit i v následujících dnech.

Počet případů onemocnění Covit vzrostl ve čtvrtek v České republice na 27 717. To je o 10 000 pozitivních případů denně více, než bylo předchozí maximum v lednu.

Aby toho nebylo málo, český premiér Andrzej Babiš měl ve čtvrtek večer pozitivní test na COVID-19. 77letý muž byl převezen zpět do nemocnice během jednoho dne po propuštění po léčbě nediagnostikovaného chronického onemocnění.

Případy české vlády

Počet případů COVID v České republice přibývá, ale WSOPE bude pokračovat. (Obrázek: Worldometers)

Ministr zdravotnictví Vojtek doufá, že nová nařízení zbrzdí současné povstání. Řekl agentuře Reuters, že plánem bylo počkat „10 dní“, než bude možné situaci přehodnotit. Prvních 30 dnů ode dneška platí jako preventivní opatření národní nouzový stav.

CardsChat pozval Kings Resort, aby promluvil o aktuální situaci. Zástupce nám řekl, až na pár změn, že v kasinu je to jako obvykle. Většina zápasů začíná v 10 hodin, což znamená, že v případě potřeby můžete hrát 12 hodin před zákazem vycházení ve 22 hodin.

READ  Český premiér říká, že prezident je připraven požádat o sestavení vlády

Větší WSOPE události, jako je Colossus, budou omezeny na 1 000 vstupů za den s možností v případě potřeby přidat další sessions. Kromě těchto změn se hráči účastnící se WSOPE nemusí obávat.

Závodění náramků bude v České republice pokračovat

Nejdůležitější věcí, která musí vyjít z našeho rozhovoru se zástupcem kasina, je, že nová omezení neovlivní WSOPE. Organizátoři dodržují nová pravidla, ale dbají na to, aby série fungovala podle jejich očekávání.

Hranice České republiky jsou pro cestovatele otevřené. Také všichni členové personálu Kings Resort jsou plně očkovaní a mají vylepšené čisticí protokoly v celém kasinu.

WSOPE se navíc mohou zúčastnit pouze očkovaní sportovci nebo ti s prokázanou imunitou. Takže, i když vláda způsobí nějaké nepředvídané překážky, nepřestane fungovat v Kings Resort.

Podle

Daniel Smith

Dan Smith je pokerový mediální cestovatel, který čtenářům CardsChat zdvořile připomíná, že poker se hraje nejen ve Spojených státech, ale po celém světě.

Tato stránka používá Akismet ke snížení spamu. Zjistěte, jak se zpracovávají data zpětné vazby.

Víte o našem pokerovém fóru?

Diskutujte o všech nejnovějších pokerových novinkách na fóru CardsChat

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *