North Carolina Graziani jmenován trenérem softballu Pembroke | Sportovní

North Carolina Graziani jmenován trenérem softballu Pembroke |  Sportovní

Stephanie Graziani, absolventka střední školy Nichanuk, dostala svou první šanci vést softballový program.

Graziani byl jmenován hlavním trenérem softballového týmu Pembroke státu Severní Karolína, školy NCAA Division II. Graziani je vysokoškolským trenérem devět let a stal se jedenáctým trenérem programu.

Graziani sloužil posledních pět sezón jako asistent trenéra paní Bravesové. Tým Severní Karolíny v Pembroke vyhrál téměř 115 zápasů od chvíle, kdy se Graziani připojil k trenérskému týmu před kampaní v roce 2018.

„Po celostátním hledání dalšího lídra pro náš program na mě velmi zapůsobilo, jak se trenérka Graziani oddělila svým nadšením, plány na soutěžní úspěch a zaměřením na to, být katalyzátorem skvělé studentské zkušenosti,“ řekl ředitel atletiky Dick. Christie. tvrzení. „Její závazek vůči našim studentům a UNC Pembroke bude stavět pouze na našich základech.“

Lady Braves zaznamenaly vítězné sezóny v každém z posledních tří let. Vytvořili také 11 výběrů pro všechny konference pod jejím vedením.

„Rád bych poděkoval panu Christymu za to, že mi dal příležitost zahájit svou kariéru v softballovém koučování zde v UNC Pembroke,“ uvedl Graziani v tiskové zprávě. „Je to splněný sen a nedokázal jsem si představit, že bych měl začít svou cestu někam jinam. Podpora, která mě obklopovala během celého tohoto procesu, je skutečně bezkonkurenční a jsem připraven vybudovat základy empatie a soutěživosti a poskytnout turnajové prostředí tento program. Mé srdce je v UNC Pembroke a těším se na budoucnost. .Go Braves!“

Graziani přijel do Severní Karolíny v Pembroke po čtyřech letech jako asistent trenéra ve státě Mayville v Mayville, ND. Během jejího působení na MSU se celkový počet výher Lady Comets každou sezónu zvyšoval, což vyvrcholilo dvěma výhrami v North Star Athletic Union v roce 2017. Mistrovství konference.

READ  Ryan Giggs: Wellsova manažerova kauce byla prodloužena do 1. května poté, co byl zatčen za útok fotbalové novinky

Grazianiho týmová hráčská kariéra začala na Iowa Central Community College, kde pro svou novou sezónu obdržela ocenění NJCAA Second Team All-Region Honors, NJCAA First Team All-Region a NFCA First Team All-American po jejím druhém ročníku. Dovedla Lady Tritons k jejich vůbec prvnímu vystoupení na národním šampionátu NJCAA v roce 2009 poté, co vyhrála regionální titul.

Po dvou letech v Iowa Central dokončila své poslední dvě sezóny vysokoškolského softballu v divizi NCAA II Florida Southern. Zatímco byla členkou Lady Mocs, Graziani se etablovala jako nejlepší hráčka v Sunshine State Conference a dovedla tým k jejich vůbec prvnímu velkému regionálnímu vystoupení v první sezóně. Svou kariéru zakončila hraním se 132 ukradenými základnami, aby dosáhla pouhých 181 výher a 57 proher.

Graziani hrála za softbalový tým USAAI v létě 2012 poté, co dokončila svou profesionální týmovou hráčskou kariéru. Tým odcestoval do Prahy v České republice a do rakouské Vídně, aby se utkal s nejlepšími talenty světa. Má také zkušenosti s výcvikem na Florida Southern College Florida Summer Camp, stejně jako v Nichanok.

Graziani získala diplom z Iowa Central v květnu 2010 a poté v dubnu 2012 promovala s BA v oboru Human Movement and Performance na Floridě Southern. Pokračovala ve své vzdělávací cestě do Concordia-Chicago, kde v srpnu 2015 získala titul Master of Applied Science.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *