Norman Reedus a Sean Patrick Flannery se vrátí ve filmu The Boondock Saints III

Norman Reedus a Sean Patrick Flannery se vrátí ve filmu The Boondock Saints III

Troy Daffy‚s Pondokští kněží V roce 2009 produkoval pokračování s názvem Pondok Saints II: HalloweenA více než deset let po tomto filmu víme, že další film je na cestě.

Norman Reedus A Sean Patrick Flannery Opět si zahraje roli Murphyho a Connora MacManusových Svatí Pondok III, Nový celovečerní film již brzy, uzávěrkové zprávy.

Duffy se vrací k scénáři a režii, Reedus a Flannery pomáhají se scénářem. Sean Riddick (Vypadni, BlackKkKlansmane), Yvette Yates Riddick a Don Carmody Sengan.

Reedus a Flannery jsou výkonnými producenty.

„Fanoušci milují tyto postavy už 20 let,“ uvedl Duffy v prohlášení. „Používají roztomilé výrazy jako ‚bratři‘ nebo ‚kluci‘. Nakonec jsme je nechali ve vězení Pondok 2 A fanoušci chtějí vědět, co se s nimi stalo. Norman a Sean byli hybnou silou k udržení této franšízy na správné cestě a prolomili některé nové příběhy. Fanoušci čekali. Ptají se na to denně a já jsem opravdu nadšený ze spolupráce s Impossible Dream [Entertainment] dělat Pondok III skutečnost.“

Pokračuje: „Kam jdeme, bratři jsou starší. Vycházejí do úplně nového světa, který není jako ten, který opustili. Jsou v rozporu. Jeden chce pokračovat a druhý ne. Je tu nový nepřítel tam venku, ne jako ten tradiční, kterému čelili.“

READ  Hráč West Hamu Vladimir Koval byl vyloučen z účasti v kvalifikaci mistrovství světa pro Českou republiku

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *