Nobita’s Little Witch pro PlayStation 4, Switch Coming West na jaře 2023

Nobita’s Little Witch pro PlayStation 4, Switch Coming West na jaře 2023

Idea Factory International bude vydán Playstation 4 A konvertuje verze Malá čarodějnice Nobita V Severní Americe a Evropě na jaře 2023 vydavatel oznámil. Bude obsahovat japonské hlasy s anglickým, francouzským a španělským jazykem titulků.

Malá čarodějnice Nobita Poprvé byl spuštěn v Early Access pro PC přes pára 24. června 2022. Následovalo plné vydání pro PlayStation 4 a Switch v Japonsku a Asii a pro PC přes pára Celosvětově 29. září 2022. Verze pro Japonsko a Asii již obsahují možnosti překladu do angličtiny, japonštiny, korejštiny, zjednodušené čínštiny a tradiční čínštiny.

Uživatelé mohou umístit seznam přání za 49,99 $ Standardní Edice nebo 129,99 $ limitovaná edice Nyní prostřednictvím internetového obchodu Iffy. Obsah posledně jmenovaného bude odhalen později.

Zde je přehled hry prostřednictvím Idea Factory International:

Kolem

Mladá čarodějnice Nobita přišla do starobylého hradu, aby rozluštila záhadu, odkud pochází.

Po setkání s tajemnou černou kočkou se naučíte mnoho kouzel a magických schopností, které ji vybaví na nebezpečí, která před ní leží.

Jaká tajemství se skrývají v hlubinách vzdušné pevnosti?

Průvodce funkcemi

  • lepší. rychle. silnější. Kouzelník. – Hrad je plný mocných monster a dokonce i mocných bossů. Jak budete postupovat, vaši protivníci budou silnější, takže to budete potřebovat také. Sbírejte esenci duší od poražených nepřátel a použijte ji k posílení svých schopností a odstranění vytvořených duší!
  • Buďte vychytralí! – Bossové známí jako Crafted Souls budou docela výzvou a nebude snadné je odstranit. Pokud je chcete porazit, budete muset vyvinout strategii. Vyhýbejte se jejich útokům právě včas, abyste ovládli bitvu.
  • Tajemná magická prohlídka – Můžete najít cestu zablokovanou na vaší cestě. Použijte své mistrovství v magických předmětech k vyřešení hádanek a odemknutí nových oblastí hradu, které můžete prozkoumat. Můžete dokonce najít nějaké poklady skryté kolem sebe.
  • Pravda je tam – Sbírejte předměty v okolí hradu a zjistěte více o temném a tajemném světě Nobeta.

Podívejte se na nový trailer níže. Podívejte se na novou sadu screenshotů v galerii. Navštivte oficiální stránky zde: Severní Amarica / Evropa.

READ  Starfield Eternal New Game Plus Loop nebyl od Bethesdy dobrým rozhodnutím

Přehled hry

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *