Nintendo ukazuje, jak bude Miis vypadat na Switch Sports

Nintendo Switch Sports, duchovní nástupce Wii Sports, umožní hráčům vytvářet a hrát jedinečné avatary. Ale to neznamená, že Miis někam odchází.

V Nintendo Switch Sports si hráči mohou vytvořit Sports Mate, detailního avatara, kterého si mohou vytvořit a upravit. Ale v původním Wii Sports mohli hráči používat Miis jako své sportovní protějšky. No, stále to umí na Nintendo Switch Sports.

V oficiálním traileru Nintendo Switch Sports Nintendo podrobně popsalo proces vytváření Sports Mate. Ale pro fanoušky Miis můžete stále používat svého vlastního avatara, i když jejich hlavy budou připevněny k trochu propracovanějšímu tělu, jak můžete vidět na obrázku níže.

Kredit: Nintendo

Možná si budete chtít vytvořit „sportovního společníka“.

Vtipy stranou, je hezké, že nadcházející Nintendo Switch Sports má možnost použít buď Sports Mate nebo Mii avatar.

I když se nejedná o přímé pokračování, Nintendo Switch Sports přinese na Switch několik pohybem ovládaných mini-sportů. Nintendo také přidá nové sportovní hry po uvedení Golfu plánovaném na podzim 2022.

Wii Sports byla určující hrou éry Wii a popularizovala domácí systém Nintendo. Nintendo navázalo Wii Sports Resort, které využilo extra věrnost Wii Motion Plus pro více her. Podívejte se na naši recenzi Wii Sports Resort a Wii Sports zde.

Matt TM Kim je editorem zpráv IGN. Můžete to dosáhnout Tweet vložit.

READ  Unikla Fortnite Chapter 3 Létající zvířata

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.