Nintendo spolupracuje s Cold Stone na vytvoření zmrzliny Kirby, Mario a Animal Crossing

obrázek: Nintendo / Cold Stone Creamery

Všichni chtějí sníst Kirbyho. Vypadá to Chutný. A teď můžete spolu s Mario a Animal Crossing, protože Nintendo a americký řetězec zmrzliny Cold Stone Creamery se spojily, aby jednou provždy rozhodly, jak Kirby vlastně chutná.

Zde jsou tři nové příchutě zmrzliny:

🍨 The Mighty Pink Puff je soubor Kirby Inspirovaný výtvor obsahuje jahodovou zmrzlinu, jahody, mini marshmallow a karamel🍓
⠀⠀⠀
⭐Superstar Sprinkle Blast inspirovaný Mario Party Superstars Hra. Tento výtvor obsahuje zmrzlinový dort, žlutý dort, modrou polevu a duhové posypy 🌈🎂
⠀⠀⠀
🏝️ Náš ostrov útěku Animal Crossing: New Horizons Výtvor s čokoládovou zmrzlinou, jahodou, banánem a shakem 🍫🍌🍓

Kirby chutná jako jahody, to se sleduje. Mario a kamarádi chutnají jako… dort. jistě! Kolem koláče neustále víří broskve. A Animal Crossing chutnal jako…banánový split? Eh, to je méně silné.

Existuje také

Mario Kart

Tématický zmrzlinový dort se jmenuje Rainbow Sprinkle Road a je tak roztomilý a nabízí lidem šanci vyhrát Nintendo Switch OLED, jednu ze tří her zastoupených v příchutích zmrzliny, nebo dárkovou kartu Cold Stone Creamery za 25 dolarů.

Který ze tří zvuků je pro vás chutnější? Pořád si myslíme, že Kirby vypadá lépe. Dejte nám vědět v komentářích!

READ  Halo Infinite Multiplayer Season 2 se jmenuje Lone Wolves a má datum vydání, mapy a režimy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.