Nintendo nepotvrdí studio za Mario & Luigi: Brothership, ale říká, že jsou zapojeni „původní vývojáři“

Nintendo nepotvrdí studio za Mario & Luigi: Brothership, ale říká, že jsou zapojeni „původní vývojáři“

Nintendo mlčí o studiu vyvíjejícím Mario & Luigi: Brothership.

Když se ho novinář zeptal Stephen Totilo Nintendo nepotvrdilo, kdo byl zapojen, ačkoli původní studio za sérií, AlphaDream, skončilo v roce 2019.

Připustil však, že se na tom podíleli „někteří původní vývojáři“.

Mario a Luigi: Brotherhood Announcement.Sledujte na YouTube

„Někteří z původních vývojářů, kteří na franšíze pracovali, se podílejí na vývoji Mario & Luigi: Brothership,“ řekl Nintendo Totilovi (díky, VGC). „Pro více informací o vývojářích prosím zůstaňte naladěni na herní kredity po vydání.“

Stále není jasné, kdo byli tito „původní vývojáři“, ačkoli se mnoho bývalých vývojářů AlphaDream připojilo k týmům sousedících s Nintendo, když se studio zavřelo.

Nintendo minulý týden představilo Mario & Luigi: Brothership a potvrdilo, že se chystá na Switch 7. listopadu tohoto roku.

Brothership představuje debut dlouhotrvající akční RPG série Nintendo na Switch a první zcela nový příspěvek od debutu Mario & Luigi: Paper Jam na 3DS v roce 2015. Odhalení neposkytlo mnoho podrobností, ale hra je popsána jako „námořní dobrodružství, které se odehrává přes… Tajemné ostrovy,“ a až dorazí, je zde příslib „vyvinutých animací“ pro Mario Bros.

READ  GTA Trilogy Dev reaguje na frustrace fanoušků a říká, že aktualizace již probíhají

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *