Ninja se pokusil dát Evo 500 000 $ za Smash, ale Nintendo Ghosted

Muž s bledě modrými vlasy nosí tmavě šedou mikinu s kapucí.

obrázek: Kotaku / Ninja / Diego Donnamaria (Getty Images)

Tyler „Ninja“ Blevins, masivní osobnost ve vysílání, tvrdí, že se pokusil udělit prestižní sérii Evolution Championship Series (také známé jako Evo) odměnu 500 000 $ za odeslání. Super Smash Bros.. Ocenění se sbírala léta, jen aby byla uzavřena Senzační Vývojář Nintendo.

Blevins to nedávno vysvětlil Tweet 2018 Ve kterém slíbil, že bude mít „co vařit“, aby mohl soutěžit Super Smash Bros. sociální komunikace. V té době krypto zpráva podnítila diváka, který byl neustále hladový po mainstreamovém uznání a finanční stabilitě, ale Blevins nikdy neoznámil své plány a ani nevysvětlil, co tím myslel, dokud neprolomil mlčení na pokerové akci 1. května.

Blevins to řekl svému kolegovi z vysílání Ludwigu Ahgrenovi, s nímž má blízké vztahy Senzační sociální komunikace. Doslova jsem chtěl zmáčknout Evo [by] 500 000 dolarů a právě nás podvedli. Vím, že jsem se tak cítil celou dobu, ale na konci dne jsem tam jen seděl před svým týmem a říkal si: „Chci, aby se to stalo, velké peníze“ a Nintendo se nikdy nevrátilo. nám.“

Blevins dodal, že Nintendo mělo „na minutu zájem“, ale po nechvalně známém tweetu přestalo reagovat.

Blevins odmítl komentovat a Nintendo nikdy neodpovědělo KotakuVyšetřování, tato obvinění se zdají možná. Navzdory zjevné touze předtím Senzační Konkurenti pro oficiální uznání, herní vývojáři se dlouho obávali ukládání trestů za turnajovou hru. To samozřejmě Nintendu nezabránilo v tom, aby čas od času negativně ovlivnilo scénu, například když se to stane téměř zavřeno Evo 2013 Super Smash Bros. Millie Streamujte na poslední chvíli a Jsou zavedeny přísné kontrolní předpisy Na The Big House 7, velmi populární akci sponzorované společností v roce 2017.

Nedávno si Nintendo ponechalo Super Smash Bros. Od zařazení do sestavy Evo 2022 Po konzistentních vystoupeních série v posledním desetiletí.

„I když si nejsem vědom toho, co se stalo nebo nestalo v minulosti, Evo rád spolupracuje s Ninjou, Nintendem a kýmkoli dalším, kdo má zájem o vývoj Super Smash Bros. mistrovství,“ řekl generální manažer Ivo Rick Thieher Kotaku. Poté, co pomohl vytvořit ninju Ahoj Když se podívám zpět na turnaje Twitch Rivals, z první ruky jsem viděl pozitivní pocity, které Ninja dokáže vytvořit, když se vrátí do klasických herních komunit.“

Jedním z možných důvodů, proč Nintendo odmítá Blevinse, je (kromě jejího podivného vztahu ke konkurentovi Senzační komunita) může souviset s kontroverzními komentáři provozovatele Ponechat své proudy pouze pro muže přibližně ve stejnou dobu.

Pár měsíců před ním Senzační Blevins, který v roce 2018 tweetoval, vyvolal kontroverzi tím, že se vyhnul hraní her se ženami z úcty ke své ženě. Došel k závěru, že toto přísné pravidlo bránilo internetu proměnit jakýkoli malý okamžik vnímaného flirtování v kontroverzi, ale že to mnozí považovali za škodlivé pro pokrok streamerů. Blevins od té doby spolupracuje se ženami a Nebyl to konec světa.

Spekulace stranou, nevysvětlitelný přístup Nintenda Super Smash Bros. Soutěž byla v popředí společnosti. Někteří věří, že oficiální podpora je jediným způsobem, jak přežít ve frenetickém ekosystému esportů, zatímco jiní se obávají dodatečného dohledu, který peníze Nintenda přinesou. Juan „Hungrybox“ DeBiedma byl dlouho považován za jednoho z „bohů“ Super Smash Bros. Millie Soutěž upozornila na tyto problémy na předávání cen Streamer Awards minulý měsíc, Vyzýváme Nintendo k jeho nečinnosti I s odkazem na spol Oficiální okruh 2022 Jako krok správným směrem.

Senzační „Je to pěkná hra,“ řekla Dibidma. „Zaslouží si zářit.“

READ  Hra Animal Crossing: New Horizons verze 1.8.0 je nyní k dispozici - předměty Super Mario a další

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.