Nightdive Shocks with The Thing: Remastered pro PC a konzole [Trailer]

Nightdive Shocks with The Thing: Remastered pro PC a konzole [Trailer]

Je škoda, že fanoušci nikdy neviděli toto pokračování od Computer Artworks a Black Label Games Věc, ale dostáváme další nejlepší věc s remasterem původní hry, díky Nightdive Studios! Nightdive Studios bylo vytvořeno ve spolupráci s Universal Products & Experiences Věc: Remasterováno Digitálně na PC přes Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series a Nintendo Switch později v tomto roce.

Nightdive, věrná rekuperace klasické survival hororové střílečky z roku 2002, přináší hru pro moderní éru s enginem KEX pro hraní na konzolích současné generace, včetně rozlišení 4K při 120 snímcích za sekundu. Věc: Remasterováno Bude také obsahovat aktualizované modely postav, textury a animace a zároveň implementovat pokročilé 3D vykreslování pro aktualizované osvětlení a atmosférické efekty.

„Mnoho z nás v Nightdive Studios je vášnivými fanoušky hororového žánru, takže mi bylo neuvěřitelnou ctí pracovat ve světě ikonických hororových filmů. Věc,“ Řekl Larry Cooperman, ředitel obchodního rozvoje ve společnosti Nightdive Studios. „Film z roku 1982 je mistrovským dílem a skutečně jedním z nejvlivnějších uměleckých děl hororového žánru Věc: Remasterovánoctíme toto dědictví a ohromující hru Computer Artworks inspirovanou příběhem, který rozšířil tradici.

Pro případ, že jste nikdy nehráli VěcHra se odehrává po událostech z filmu, ve kterých záhadný mimozemšťan, který mění tvary, vyhladil posádku amerického výzkumného zařízení Outpost 31. Jste kapitán JF Blake, vůdce záchranného týmu speciálních sil US Army vyslaného prozkoumat události, ke kterým došlo na základně 31. Brzy se ocitnete obklopeni živly a hrozí vám infekce mimozemšťany.

Blake musí udržet svůj tým pohromadě, aby přežil tím, že si získá jejich důvěru a zajistí, aby je jejich strach a paranoia nezmocnily.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *