Nicole odpálila na Floridě raketu Artemis 1 od NASA rychlostí 100 mph

Silný vítr z tropické bouře Nicole bombardoval měsíční raketu NASA, což vyvolalo obavy o bezpečnost lodi. Lunární raketa Artemis od NASA byla podle prohlášení NASA ponechána venku na startovací rampě, zatímco Nicholl se přesunul na Floridu a v určitém okamžiku ve čtvrtek meteorolog Wish 2 Eric Burris ukázal na LC-39B, místo rakety NASA. Artemis Moon, Wind Record. rychlostí 100 mil za hodinu. „To přesahuje konstrukční limity rakety, aby zvládla bouři,“ napsal Boris na Twitteru. Podle prohlášení NASA je raketa navržena tak, aby odolala větru o rychlosti 85 mph ve výšce 60 stop se strukturální rezervou. Kennedyho vesmírné středisko NASA ve středu uvedlo, že tým již dorazil, aby udržoval základní infrastrukturu v provozu po dobu trvání bouře. NASA říká, že kontroly kamer ukazují velmi malé poškození a stále plánuje vypuštění rakety Artemis One ve středu a start Artemis 1 byl dvakrát odložen.

Vane silný vítr Tropická bouře Nicole Měsíční raketa NASA byla bombardována, což vyvolalo obavy o bezpečnost lodi.

agentura NASA Měsíční raketa Artemis Podle prohlášení NASA, as, byl ponechán venku na palubní desce Nicole Přesunul jsem se na Floridu.

V určitém okamžiku ve čtvrtek meteorolog Wish 2 Eric Burris poznamenal, že LC-39B, místo měsíční rakety Artemis NASA, zaznamenal vítr o rychlosti 100 mil za hodinu.

„To přesahuje konstrukční limity rakety, aby zvládla bouři,“ napsal Boris na Twitteru.

Tento obsah je importován z Twitteru. Možná budete moci najít stejný obsah v jiném formátu nebo můžete najít více informací na jejich webových stránkách.

Podle prohlášení NASA je raketa navržena tak, aby odolala větru o rychlosti 85 mph ve výšce 60 stop se strukturální rezervou. Kennedyho vesmírné středisko NASA ve středu uvedlo, že tým již dorazil, aby udržoval základní infrastrukturu v provozu po dobu trvání bouře.

READ  Nemocniční maskot, ne Disney králík, plovoucí v misi Axiom-1 jako indikátor gramů

NASA říká, že inspekce kamer ukazují velmi malá poškození a stále plánuje vypuštění rakety Artemis One ve středu.

Start Artemis 1 byl dvakrát odložen.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.