Nezmiňujte to! Lydica zakazuje slovo „olympiáda“, aby uklidnila nervy »Bulletin Borneo online

Praha (AFP) – Dvojnásobná olympijská vítězka Easter Lydika minulý pátek řekla, že zakáže svému týmu, rodině, novinářům a všem kolem sebe, aby řekli slovo „olympiáda“ účastí na mastné pokutě.

Lydika novinářům v Praze řekla, že hry 2022 v Pekingu se po dobrých zkušenostech ze zimních olympijských her 2018 budou od nynějška nazývat „malým čínským přítelem“, který má zmírnit tlak.

Lydika ohromila svět alpského lyžování v Pchjongčchangu vítězstvím v závodě Super G a poté o týden později získala další zlatou medaili jako favorita v obrovském slalomu paralelně s krasobruslením.

„Říkali jsme jí„ malá korejská přítelkyně. “„ Pro nás to nebyla olympiáda, “řekla Lydika, která tento týden dosáhla 26 let.

„Zaplatili jsme 10 EUR (12 USD) za malou pokladnu pokaždé, když člen týmu řekl“ olympiáda „, a vydělali jsme spoustu peněz.

Obyvatelé Narahy v prefektuře Fukušima na severovýchodě Japonska nosí 25. března na stopě pochodně první sekce relé pochodně ve Fukušimě ručně vyrobené vlajky s olympijskými kruhy. Česká Esther Lidka nechce slyšet slovo „olympiáda“. Foto: AP

„Chtěl bych to udělat znovu, protože máte spoustu peněz na nákup čokolády a zmrzliny a podobných věcí,“ řekla Lydika, která nyní upřednostňuje alpské lyžování před snowboardingem.

Lydica, přezdívaná „obojživelník“ pro kombinaci těchto dvou sportů, skončila na letošním mistrovství světa v alpském lyžování čtvrtá na obou sjezdovkách a Super J a v sezóně 2020/2021 v krasobruslení vyhrála svůj jediný paralelní obrovský slalom.

V rámci přípravy na zledovatělé svahy plánuje Lydika absolvovat trénink na ledě s legendou National Hockey League a krajanem Jaromírem Jaggerem, který jí nedávno poslal jako dárek lyže.

49letý Jagger, dvojnásobný vítěz Stanley Cupu, který je po celou dobu na druhém místě za Waynem Gretzkym, stále hraje hokej za svůj tým Ritteri Kladno ve druhé české lize.

„Začínám se hned připravovat – hrál jsem NHL na PlayStation už dlouho a třikrát jsem lyžoval, abych se nestyděl,“ řekla Lydika, jejíž dědeček hrál hokej v bývalém Československu v 1960. Sedmdesátá léta.

READ  NATO se rozhodlo nazvat Čínu „systémovou výzvou“ v nové strategii: zpráva

„Doufám, že mi (Jagger) dovolí hrát skutečnou hru. Myslím, že až mě uvidí, bude vědět, že by byla škoda mě nevyužít,“ řekla Lydika.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.