Nezávislý program oprav společnosti Apple se rozšiřuje do více než 200 zemí

Oprava produktu Apple často vyžaduje přechod přímo ke zdroji (nákladnému) – Apple Store – nebo velké společnosti třetí strany. Pokud žijete někde s omezenými možnostmi, Apple Bylo to oznámeno nedávno Od ní Nezávislý poskytovatel oprav Program to může změnit. Společnost plánuje rozšířit svůj program oprav tak, aby zahrnoval „téměř každou zemi, ve které se produkty Apple prodávají“, což znamená, že někdo z vašich blízkých může brzy opravit vaše prasklý telefon pomocí oficiálních dílů Apple.

V současné době je program k dispozici pouze v USA, Kanadě a Evropě, ale podle oznámení společnosti Apple se poskytovatelé oprav ze zemí jako Austrálie, Japonsko a Korea budou moci tento týden připojit k dodavatelům z více zemí včetně Číny. Program později v tomto roce.

Poskytovatelé služeb musí požádat o účast, ale po schválení mohou zakoupit pouze omezenou sadu materiálů první strany, jako jsou baterie, displeje a diagnostické nástroje. Takže zatímco váš místní opravář bude schopen opravit nejběžnější problémy s oficiálními součástmi, vše neobvyklejší bude muset projít společností Apple, autorizovaným poskytovatelem služeb, nebo riskuje, že záruka zanikne nebo že nebude podporována.

Pokud již pracujete na opravě hardwaru, měli byste si být vědomi i dalších věcí. Vstup do programu zahrnuje smlouvu Uvádí se, že dává Apple Právo na prohlídku opravny a na pokutu, pokud zjistíte chybu. Apple by mohl účtovat 1 000 $ za transakci za jakýkoli obchod, který loví s padělanými součástmi, ve více než 2% oprav, podle A Základní deska Převod.

Zdá se, že Apple obecně nepodporuje opravy třetích stran, pokud nemůžete přijít na způsob, jak z nich vydělat peníze, a tato oprava se nijak neliší. To je společnost, která se běžně pokouší zabít Účty za právo na opravu A vymyslet způsoby, jak znefunkčnit iPhony Pokud používají baterie třetích stranPo všem.

READ  Sci-Fi PS5 Exclusive Returnal přebírá ceny BAFTA a vyhrává nejlepší hru

Můžete si přečíst celý seznam zúčastněných zemí a regionů Na webu Apple.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.