Nezávislé hry pro PlayStation: Odhalení a oznámení dnes

Společnost Sony dnes oznamuje nebo poskytuje aktualizace na 7 nezávislých hrách PlayStation a budeme zde mít všechny novinky. Pamatujte, že tento příspěvek bude průběžně aktualizován. Nezapomeňte tedy zkontrolovat všechna nejnovější oznámení.

Provoz: Tango

Praktická asymetrická kooperativní logická hra: Tango začíná na jaře. Špionážní dobrodružství vidí hráče agenta proniknout na stránky, zatímco hackerský hráč jim v tom pomáhá. Tato hra bude spuštěna také na PS5, kromě dříve ohlášených vydání pro PS4, Xbox One a Steam.

Hru jsme ukázali na veletrhu Gamescom 2020 a blog PlayStation se věnuje několika technologickým stylům a navíc nám sdělil, že se hra bude pohybovat od vniknutí do kanceláře až po vysokorychlostní honičky.

Pampeliška: Barevný příběh

Tato dobrodružná hra byla o psu, který pomocí kouzelného štětce zkoumá a řeší hádanky Financováno Kickstarterem Dříve v tomto roce. PS5 a PS4 jsou nyní představeny na jaře.

Tato hra vidí svět bez barev, kde je hráč povinen je ručně přivést zpět k životu a poskytnout přizpůsobení i zmatek. Na PS5 bude hra pomocí touchpadu DualSense ovládat štětec (s možností na levé straně) a vývojář přidal spoustu rachotů na dotek, díky nimž je vše v teple a pohodlí, jako třeba mazlení s kočkou.

Nour: Hrajte si s jídlem

Nour: „Hrajte se svým přítelem“ zní jako výlet špatně. Hra Nour, kterou vydala stejná společnost jako Untitled Goose Game a přichází na PS5 letos v létě, je hra, kde hrajete s jídlem a podle toho bude reagovat i hudba a zvuk.

S „adaptivní hudbou na pozadí“ se světelné tóny a zvukové efekty budou měnit v závislosti na tom, co děláte s (velmi příjemným) jídlem před vámi. Různá jídla odpovídají různým zvukům; Můžete jej přesouvat, vytvářet nepořádek a dokonce i foukat do mikrofonu pro různé efekty. V příspěvku na blogu PlayStation popisuje Maximillian C Mueller z Terrifying Jellyfish „nudlové kytary“, zvuky flétny, kostky ledu, klavíry, přestavování toustovačů na bicí soupravy a mlýnek na maso na heavymetalech.

READ  Shmup Sol Cresta od PlatinumGames obdržel aktualizaci, zde je zahrnuto

Video výše to vysvětluje lépe tím, že ukazuje, jak potraviny interagují se zvukem, ale Mueller to také lépe shrnuje v blogu s příkladem:

„Pravděpodobně nejlepším příkladem fyzických zařízení v Nooru je nudlová harfa. Vyrobte si nějaké nudle, upravte je tak, aby vytvořily úhledný svah (nebo monstrum) pomocí magnetů, a zmrazte je. I když existuje mnoho způsobů, jak si můžete vybrat hrát na harfu, jedním z mých oblíbených je, že prostě nechávám gyozu upustit sochu a vytvořit sestupnou melodii. “

Kam vede srdce

Mužský pes vklouzne do díry, dostane se za něj a skončí na nečekané cestě. Kam vede srdce, navštíví manžel a otec Witt Anderson vzpomínky na jeho minulost, přítomnost a budoucnost. Kromě toho to může v průběhu svého postupu měnit a obrátit svůj život i životy ostatních úplně jiným směrem.

Where The Heart Leads je narativní hra zaměřená na rozhodování po celý život jednoho muže. Vývojář Tod Keller z Armature Studio říká, že hra je inspirována tituly jako Heavy Rain, Oxenfree, Xenogears a Vagrant Story a zahrnuje efekty David Lynch, Wes Anderson a Nicolas Winding Refn.

Vyjde na PS4 a PS5 13. července.

Matoucí místa

Milujete vytváření skládaček, ale neradi děláte obří kousky skládačky nepořádek? Puzzling places je 3D logická hra pro PlayStation VR, kde budete sbírat hádanky k aktuálním místům, vše ve 3D a vše na základě realistických skenů od lidí z celého světa.

Puzzling Places je super jednoduchý: jsou to všechna 3D puzzle stránek, s relaxačními zvuky a hudbou. Je to jen pro PSVR a vychází tuto zimu.

Nebeská těla

Je to událost PlayStation pro nadšence dnešních logických her, a poté to byla Nebeská těla, logická hra založená na fyzice, která má dnes novou hru, kde musíte řešit problémy s nulovou gravitací pomocí ovladače PlayStation k animaci každé jednotlivé končetiny vašeho astronauta.

READ  Spouštěcí trailer Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, hratelnost

Dnešní přívěs představuje dva úkoly: jeden, kde musíte sestavit komunikační věž, uchopit prvky věže a připravit satelitní parabolu, a druhý, kde musíte použít velkou kosmickou loď k těžbě půdy v pásu asteroidů.

Nebeská těla se objeví později v tomto roce pro zařízení PS4 a PS5 a umožní vám hrát místní singleplayer nebo spolupracovat s kamarádem.

Joe Scribbles je výkonný redaktor IGN. následuj ho Cvrlikání. Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Zašlete prosím e-mail na adresu [email protected].

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *