Nevyřčená pravda o Snowpiercerovi

Nevyřčená pravda o Snowpiercerovi

Je těžké si představit, že by se role tajemníka Masona ve Snowpiercerovi ujal někdo jiný než Tilda Swinton. Herec, který dělá frázi „buď bota“, nese všechna ta obrovská nebezpečí ve světě a ještě nějaké, Swinton se té role zcela drží. V tomto procesu vytvoříte někoho, kdo může být občas výstřední, ale nikdy nezastrašující. Nicméně, Swinton nebyl vždy primární osobou pro tuto roli. Dlouho před zahájením výroby měl Bong Joon-ho v tomto segmentu radikálně odlišné obsazení.

Promluvte si s CinapsemRežisér poznamenal, že on a Swinton poprvé hovořili o Snowpiercerovi roky před uvedením filmu, když byli oba na filmovém festivalu v Cannes. V tomto rozhovoru duo vyjádřilo společnou touhu spolupracovat spolu, ale nastal problém. V té době nebyla ve scénáři žádná role Swintona, protože ministr Mason původně psal jako muž. V tomto okamžiku výroby byl John C. Reilly předmětem zájmu o roli. Vzhledem k Reillyho daru vyvažovat komedii a drama v jeho výkonu je snadné si představit, že mohl také docela dobře udělat Masona. Nelze však popřít, že Swinton a ministr Mason měli být, a díky přepsání scénáře Bonga „Snowpiercer“ je toto vzrušující spojení postavy a herce možné.

READ  Pearl Jam mají vystoupit v září v Madison Square Garden, ale problémem by mohly být problémy s hlasivkami Eddieho Vadera

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *