Neuvedená aplikace Přepnout na Android pro iOS od společnosti Google vám pomůže přejít z iPhone na Android

Google v tichosti vydal bezplatnou aplikaci pro iOS, která vám údajně pomůže snadno přenášet data z iPhone do zařízení Android podle 9to5Google. Aplikace Switch To Android funguje bezdrátově, což znamená, že se nebudete muset starat o propojení obou telefonů kabelem.

„Aplikace Přepnout na Android od Googlu vám pomůže přenést nejdůležitější typy dat – fotografie, videa, kontakty a události kalendáře – rychle a bezpečně – do zbrusu nového zařízení Android bez složitých kabelů,“ uvádí popis aplikace. V App Store. Tento seznam nezahrnuje zprávy, takže to vypadá, že aplikace nebude moci tyto zprávy přenést, i když vás provede tím, jak vypnout iMessage, abyste nezmeškali textové zprávy od přátel a rodiny.

9to5Google říká, že tohle je Neveřejná aplikaceA zdá se, že tomu tak je, protože to nemohu najít při hledání v App Store na svém iPhone. Nyní si jej však můžete stáhnout z Toto je přímý odkaz. Google okamžitě neodpověděl na žádost o komentář ohledně toho, kdy by mohla být aplikace oficiálně uvedena na App Store.

Pokud si chcete udělat představu o tom, jak aplikace funguje v praxi, podívejte se 9to5Google Praktické video:

Apple nabídl podobnou aplikaci, která má uživatelům pomoci přejít z Androidu na iPhone, tzv „Přesunout na iOS“ Od roku 2015.

READ  Battlefield 2042 Beta Build Možná nejsou tak staré, jak se myslelo, šeptá se o problémech s vývojem DICE

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.