Netflix proměnil produkci Chrise Hemswortha v zahraničí

Pozitivní případ COVID-19 pochází od představitele Kiamy Garetha Warda, který kritizoval produkci, ve které hrál Liam Hemsworth, za natáčení scén pro psychologické vzrušení. pokerová tvář Na jižním pobřeží Nového Jižního Walesu dříve v srpnu.

„To dělá z objednávek veřejného zdraví totální výsměch,“ uvedl Ward na Twitteru.

„Lidé nevidí rodinu a přátele, pohřby jsou omezeny na 10, v Shelharbour nejsou žádné případy, ale stále je zavřeno, ale posluchači z prvního seznamu, kteří filmy produkují, se zdají být nutností.“

Pokračující uzavírka v Sydney vedla k tomu, že se produkce jednoho z filmů Chrise Hemswortha přestěhovala do Evropy. Kate Geraghtyová

Z koncepční výroby pokerová tvář Dodržovala přísné pokyny týkající se koronaviru a filmová produkce je podle omezení COVID-19 nezbytností.

Mezitím výroba druhého dílu akčního thrilleru na Netflixu pro rok 2020 těžba Nebude to pokračovat, protože zdroj blízký produkci, ale není oprávněn veřejně komentovat, říká, že omezená dostupnost Hemsworthu spolu s omezeními pandemie COVID-19 znamená, že už to není možné.

Hemsworth je k dispozici pouze do listopadu, kdy má začít natáčení Rozzlobený, další díl franšízy Mad Max.

Podle zdroje přesouvání velkého štábu mezi lokacemi a žádost o povolení k přemístění do regionálních oblastí kvůli natáčení způsobilo natáčení „velmi logisticky obtížným“.

Zdroj uvedl, že film přesune produkci do Prahy v České republice.

Ztráta filmu Chris Hemsworth následuje po stažení Natalie Portman z amerického filmu dny vzdávání se Pouhé dny před plánovaným začátkem natáčení v Sydney.

Netflix má v Austrálii stále řadu produkcí, s skutečná duše A neuctivý, a nepojmenovaný rom-com s Victoria Justice a Adamem Demosem díky filmu odehrávajícímu se v Queenslandu, zatímco vysoký žal Natáčení je naplánováno na letošní rok v Sydney.

Austrálie se během pandemie COVID-19 ukázala být oblíbenou destinací pro filmaře, s rozmachem místní produkční scény připomínající pozdní devadesátá léta a počátek dvacátých let minulého století, kdy matice trojnásobný, Nesplnitelná mise a dva hvězdné války Epizody natočené v zemi.

READ  Chucky Kills: SYFY slaví Black Friday celodenním maratonem „hra pro děti“!

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *